Новини, Суспільство, Фото-відео

У Запоріжжі для школярів провели масштабний захід з нагоди Міжнародного дня захисту дітей (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У Запоріжжі для школярів провели масштабний захід з нагоди Міжнародного дня захисту дітей (ФОТОРЕПОРТАЖ)
02.06.2023 16:30

Вчора, 1 червня, у Запоріжжі влаштували свято з розважальною програмою для дітей з різних навчальних закладів та населених пунктів на честь Міжнародного дня захисту дітей.

Про це повідомляє кореспондент «Акцента».

До привітань малечі долучилися представники обласної влади, Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, ГУ ДСНС України у Запорізькій області, Запорізької обласної організації Товариства Червоного Хреста України тощо.

На захід завітали учні закладів загальної середньої освіти, в тому числі діти ВПО з тимчасово окупованих територій.

«Найголовніша мета нас — дорослих — забезпечити щасливе майбутнє малечі. І все це будемо робите вже зараз, попри те, що триває широкомасштабна війна. Це особливо важливо зараз, коли країна-агресор наражає на небезпеку життя кожної дитини. Бажаю вам всім здоров’я та витримки, а все інше зроблять Збройні сили України і ми — дорослі. Слава України!», — зазначив Юрій Малашко.

Для гостей свята виступили юнацькі творчі колективи, крім цього, представники ГУ ДСНС в Запорізькій області та ГУНП в Запорізькій області підготували локації з пожежно-рятувальною технікою, піротехніками, фахівцями каністерапії, ювенальної поліції та кінологічного центру, психологами, а також різноманітними інтерактивами з безпеки та фотозонами.

«Війна забрала дитинство у нашого молодого покоління. Наше головне завдання, як дорослих, якомога швидше повернути мирне небо над кожною українською дитиною; повернути відчуття безпеки і захисту. Дякуємо нашим захисникам і захисницям, які щоденно наближають цей день», — звернувся до організаторів та гостей заходу директор Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України Олександр Чекригін.

Рятувальники організували інтерактивні безпекові локації та подарунки для усіх дітей, які надав Міський центр допомоги і Спілка молодих християн України. 

На майданчику функціонував мобільний Клас безпеки Аварійно-рятувального загону спецпризначення, де піротехніки навчали малечу протимінній безпеці, показали захисне обладнання та познайомили із професією сапера. Психологи ДСНС разом із професійними каністерапевтами проводили арт-терапію, познайомили учасників із чотирилапими друзями, які якнайкраще допомагають дітям долати стрес. Рухливі ігри та пожежний марафон стали найулюбленішими активностями запорізької малечі, під час яких вони змогли пограти і вивчити правила безпеки. 

Фахівці ДСНС провели безпекові вікторини розроблені Дитячим фондом UNICEF Ukraine, щоб закріпити вже набуті знання під час навчальної дисципліни «Основи здоров’я». Постійний соціальний партнер ГК «Фокстрот» розгорнув свою локацію, де фахівці цивільного захисту проводили бесіди стосовно пожежної безпеки у побуті та довкіллі. 

На локації Товариства Червоного Хреста інструктори навчали молоде покоління алгоритму надання долікарської допомоги та азам самопорятунку. Ці знання — безцінні не тільки під час війни, адже будь-коли може статися небезпечна ситуація, і вміння допомогти собі та оточенню це запорука порятунку людського життя. 

Ювенальна поліція, яка долучилася до організації заходу проводила превентивні бесіди стосовно запобігання домашньому насильству та булінгу серед дітей і підлітків, адже створення безпечного середовища на засадах гуманізму та взаємоповаги починається з кожного. 

Підписуйтесь на Акцент в
02.06.2023 16:30


Об Авторе

Игорь Гурьев