Новини, Суспільство, Экология

У Запоріжжі можуть побудувати сучасну систему сортування відходів: на петиції не вистачає голосів

У Запоріжжі можуть побудувати сучасну систему сортування відходів: на петиції не вистачає голосів
09.08.2023 16:04

На сайті Запорізької міської ради була опублікована петиція щодо введення нової системи використання відходів, яка буде відповідати екологічним принципам. Наразі її підтримали майже 700 осіб, але для розгляду у міській раді необхідно 750 голосів.

Про це повідомляє Акцент з посиланням на відповідну петицію.

Місто потребує побудови сучасної системи поводження з відходами. Міндовкілля створило дорожню карту згідно якої у 2024 році місцеві органи влади мають розробити місцеві програми поводження з відходами. З ціллю допомогти мешканцям, органам місцевої влади та бізнесу, ГО «Запоріжжя без сміття» створили «дорожню карту поводження з відходами» в м. Запоріжжя. В ній зокрема описані рекомендації про те, які кроки варто робити при побудові сучасної системи поводження (управління) відходами в місті, — йдеться в тексті петиції.

Зокрема до тексту петиції підкріплене посилання на відповідну «Дорожню карту». У ній йдеться про рекомендуації до влади, щодо встановлення контейнерів для сортування сміття та іших дій, які зможуть мінімізувати шкідливий вплив відходів на навколишнє середовище.

Підтримати петиції можна за посиланням. До кінця голосування залишилося 4 дні.

Підписуйтесь на Акцент в
09.08.2023 16:04


Об Авторе

Ира Крамаренко