Новини, Спорт, Суспільство, Экономика

У Запоріжжі на утримання КП МФК «Металург» витратять 50 мільйонів гривень

У Запоріжжі на утримання КП МФК «Металург» витратять 50 мільйонів гривень
25.12.2023 15:01

У рамках програми «Фізична культура та спорт» на 2024 рік передбачено фінансування у розмірі 59 мільйонів гривень, з яких 48,8 мільйона гривень призначено для фінансової підтримки Комунального підприємства «Муніципальний футбольний клуб «Металург»».

Ця інформація стала відомою під час проведення двадцять другої сесії Запорізької міської ради, як повідомляє інформаційний ресурс 061, передає «Акцент».

Представники влади наголошують, що сума 48,8 мільйона гривень на користь футбольного клубу розподіляється на виплату заробітної плати з урахуванням нарахувань, оплату комунальних послуг та інші поточні витрати. З цієї загальної суми більше половини, а саме 27,1 мільйона гривень, призначено для утримання спортивної інфраструктури.

«Ми розуміємо, що хтось каже, що воно сьогодні не доцільно, але було проведено перевірку Аудитслужбою і там було опитування громадян і думки розділилися: одні хочуть, щоб був професійний клуб, одні кажуть, що зараз це не на часі. Ми не можемо його закрити, бо у хлопців є контракт, який вони уклали, якщо ми уріжемо фінансування в ноль, то будуть штрафні санкціїї. 48 мільйонів — це не лише на сам футбольний клуб, а на всю спортивну інфраструктуру клубу, а туди входить ще ДЮСШ, жіноча команда та професійна», — прокоментував секретар міськради Анатолій Куртєв.

На організацію та проведення спортивно-масових заходів на рівні району та міста під час воєнного часу спрямували 754 тисячі гривень. Для відряджень команд Дитячо-юнацької спортивної школи (ДЮСШ) виділено 47 тисяч гривень. Щодо навчально-тренувальних зборів та відряджень учасників на спортивні змагання, на ці цілі було спрямовано 9,1 мільйон гривень. Додатково, 288 тисяч гривень будуть витрачені на щомісячні премії для тренерів-викладачів ДЮСШ, які мають стаж роботи до трьох років.

Підписуйтесь на Акцент в
25.12.2023 15:01


Об Авторе

Игорь Гурьев