У Запоріжжі оновлюють автопарк: на вулиці виїдуть автобуси з Італії (ВІДЕО)

Незабаром на маршрути міста вийдуть шість великогабаритних автобусів, які передали Запоріжжю партнери з Мілану.

Транспорт обладнаний системами кондиціонування та пристосований для перевезення людей з інвалідністю.

Фахівці КП «Запоріжелектротранс» вже провели прибирання салонів, виконали заміну необхідних деталей та завершують технічні огляди. Після цього автобуси розпочнуть роботу на міських маршрутах.

Очільник ЗОДА Іван Федоров зазначає, що оновлення автопарку громадського транспорту є одним із пріоритетів нової транспортної стратегії. Мета — зробити пересування містом комфортнішим і доступнішим для всіх категорій пасажирів.

Наприкінці серпня в Запоріжжі запустили новий автобусний маршрут №71, який обслуговують автобуси з Європи. Від 3 вересня він почав курсувати за оновленим маршрутом з більшою кількістю зупинок.

Нагадаємо, що днями “Акцент” писав про те, що у міській раді розглядають рішення про запуск двох нових автобусних маршрутів. Перший маршрут з’єднає зупинку біля БК «ЗАлК» із Південним мікрорайоном. Автобус охоплюватиме важливі магістралі та центральні райони. Другий маршрут з’єднає промисловий вузол ЗАлК із районом Сімферопольського шосе.

Щоб бути першими в курсі новин Запоріжжі та України, підписуйтесь на соцмережі Акценту: 🔗YouTube | TikTok | Instagram | Телеграм  | Facebook  | Х

Андрій Бездольний
Редактор