Новини, Події, Спорт, Фото-відео, Эксклюзив

У Запоріжжі пройшов Чемпіонат області з фрі-файту: змагалися 140 спортсменів (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У Запоріжжі пройшов Чемпіонат області з фрі-файту: змагалися 140 спортсменів (ФОТОРЕПОРТАЖ)
24.04.2023 10:33

22 квітня у Хортицькому районі Запоріжжя пройшов Чемпіонат Запорізької області з фрі-файту, на якому десятки юних і досвідчених спортсменів продемонстрували свої навички у запеклих боях.

Про це повідомляє кореспондент “Акцента”.

Захід було організовано рамках діяльності Відокремленого підрозділу Федерації фрі-файту та контактних єдиноборств та змішаних єдиноборств у Запорізькій області. Пройшли змагання на базі Rage Academy — клубу, бійці якого постійно приймають участь у турнірах і досягають результатів.

Всього у змаганнях взяли участь 140 бійців, Rage Academy на цьому турнірі представляли 100 спортсменів. Також  помірятися силами з колегами по татамі приїхали бійці з кількох залів Дніпра. В ударній техніці змагалися спортсмени у вікових категоріях від 10 років до +19 років, а діти від 4 до 9 років з’ясовували, хто більше знається на тонкощах боротьби. 

“Хлопці показали дуже високий результат. Справу добре зроблено. Бійці показали кращий результат, ніж я очікував. Боротьба у стійці, у партері, ударна техніка, добивання у партері… Хлопці дуже виросли у технічній підготовці. Ми готуємося на Чемпіонат України, де будемо представляти Запорізьку область”, — розповідає тренер та засновник Rage Academy, голова федерації фрі-файту у Запорізькій області Віталій Шостак.  Зазначимо, Минув лише тиждень зі змагань з ММА у Запоріжжі, де представники Rage вибороли  аж 14 нагород у палаці ЗАС.

Віталій Шостак

Тепер переможці Чемпіонату з фрі-файту Запорізької області матимуть шанс вразити своїми силами, технікою і жагою до перемоги своїх суперників і суддів на Чемпіонаті вже загальнонаціонального рівня, звідки відкриваються шляхи для підкорення найсильніших суперників планети.

Серед тих, хто впевнено крокує до цих вершин, вже знайомі читачам “Акцента” бійці Ілля Затєвахін та Артем Давидченков,  яких ми зустрічали минулого серпня після повернення з Абу-Дабі. Там вони у складі збірної України завоювали срібну і бронзову нагороди на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів. Цього разу Ілля та Артем знову впевнено здолали своїх опонентів та вибороли перші місця у залі рідної Rage Academy.

У червні Rage планують організувати ще один турнір з самбішн-файтингу для досвідчених спортсменів. Сабмішн (submission) у єдиноборствах – це один із варіантів закінчення бою. У MMA та UFC використовуються ударні та борцівські техніки. Остання модель ведення поєдинку породила вказане поняття.

“Вже майже через місяць плануємо цей турнір, щоб продовжувати розвивати спорт у Запоріжжі та області”, — поділився планами Віталій Шостак.

Організатори висловлюють вдячність за фінансову допомогу Максиму Акопяну, Аліку Набоєву, Миколі Диментію.

Всі фото

Фото: Ігор Гур’єв

Підписуйтесь на Акцент в
24.04.2023 10:33


Об Авторе

Игорь Гурьев