У Запоріжжі просто неба відкрилася 12-та фотовиставка

Новини

Вчора, 23 лютого, в Запоріжжі відкрилася нова виставка в рамках проєкту «Плакати воєнного часу». Цього разу експонуються роботи української художниці, дизайнерки, мистецтвознавиці Каті Лісової.

Катя Лісова працює в галузях художнього текстилю та цифрової графіки. Брала участь у понад 15 виставках, серед яких українські та закордонні: в Ізраїлі, Словенії, Німеччині, США, Франції, Польщі.

У Запоріжжі експонуватимуться плакати кількох різних серій: «Сила Пам’яті» та «Люті вишиванки».

За словами самої художниці, кожна з її робіт серії «Сила пам’яті» оповідає про трагедії різних міст та селищ, що постраждали у ході війни. Серед них – Маріуполь, Ірпінь, Бородянка, Сковородинівка, Харків, Одеса, Київ та Чернігів. Всі роботи утворені з фрагментів світлин – як тих, що супроводжували хроніку вторгнення російських військ в Україну, так і старих фотографій українців, що мешкали в регіонах, де відбулися або тривають бойові дії. Ці елементи «зшиті» зображеннями орнаментальних частин із традиційних рушників, – розповів директор ТІЦу Олексій Каніщев.

Виставка триватиме до 15 березня. 33 роботи художниці можна побачити на фасаді Туристичного інформаційного центру за адресою проспект Соборний, 151, а також на інформаційних кубах міста.

Підписуйтесь на Акцент в