Новини, Спорт, Суспільство, Фото-відео

У Запоріжжі провели масштабний турнір з фрі-файту на базі Rage Academy (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У Запоріжжі провели масштабний турнір з фрі-файту на базі Rage Academy (ФОТОРЕПОРТАЖ)
24.07.2023 11:05

22 липня у Запоріжжі відбувся турнір з фрі-файту розділу «Сабмішн», у якому спортсмени різних вікових категорій продемонстрували навички з боротьби.

Про це повідомляє кореспондент «Акцента».

Віталій Шостак, тренер та засновник Rage Academy, президент Федерації запорізького осередку з фрі-файту розповідає, що турнір охопив усі вікові категорії: від дітей 4-5 років до дорослих бійців. Специфіка розділу «Сабмішн-файт» полягає у використанні больових прийомів.

«Сьогодні до міського турніру з фрі-файту у Запоріжжі долучилися спортмени із Дніпропетровської області. Приймають участь 170 спортсменів. До турніру долучилися 8 клубів та огранізацій», — розповідає Віталій Шостак.

Віталій Шостак (посередині) і судді змагань

Під час офіційної частини змагань організатори та спортмени подякували бійцям ЗСУ за можливість займатися спортом і досягати результатів у час повномасштабної війни. Аби підтримати бійців та подякувати організаторам за розвиток спорту на змагання завітав Михайло Пирог, командир запорізького бойового формування «Азов».

Михайло Пирог

Спонсори змагань

  • Олексій Афанасьєв. Мережа тренажерних залів «Адреналін». Сайт — adrenaline.zp.ua, сторінка в Instagram — за цим посиланням);
  • Максим Акопян;
  • Олексій Гапоненко, компанія Yourcar.zp.ua. Стрінка в Instagram — за цим посиланням;
  • Носач Олексій, Андросов Артур, Манукян Артур, Новіков Дмитро;
  • Магазин спортивних товарів «Олімпія Спорт», вулиця Перемоги, 95, Запоріжжя;
  • БФ «Дій Заради Добра» Манукяна Артура;
  • Кондитерська Фабрика «Стелсі», Олександр Богданов.

Про Rage Academy

«В Rage Academy тренуються призери світових змагань, призери чемпіонатів Європи, неодноразові чемпіони України, чемпіони міських та обласних змагань. Ми розвиваємо не тільки фізичну силу вихованців, а й приділяємо велику увагу їхньому психологічному і духовному розвитку. Ми навчаємо дітей, як захищати себе у разі нападу. У нашому клубі ви завжди знайдете собі друзів», — сказав Віталій Шостак про переваги занять у клубі Rage.

Наприклад, нещодавно Rage провели спортивні збори у Карпатах: 60 вихованців під наглядом двох тренерів покращували свої навички бойових мистецв і тренували фізичну силу і витривалість.

Зазвичай тренування академії Rage проходять у понеділок, середу та п’ятницю. Виховують у Rage усі вікові групи спортменів від 5 років. Бажаючим доступні персональні заняття з тренером.

У Запоріжжі вже відкрито 3 спортивні клуби Rage Academy:

  • West. Новгородська 10, а;
  • East.Мала, 3;
  • Center. Проспект Соборний 150, а.

Долучития до команди Rage можна подавши заявку на офіційному сайті — https://rage.academy

Підписуйтесь на Акцент в
24.07.2023 11:05


Об Авторе

Игорь Гурьев