У Запоріжжі у водія “під наркотиками” виявили гранату та пістолет (ФОТО)
09:12 22 Грудня 2022
Новини
У Запоріжжі патрульні зупинили водія, який був у стані нарктичного сп’яніння: у нього виявили наркотичні речовини, гранату та пістолет.
Про це інформує Акцент з посиланням на Патрульну поліцію у Telegram.
Як повідомили в пресслужбі, 20 грудня поліцейські зупинили транспортний засіб BMW в Комунарському районі незадовго до комендантської години: під час спілкування, водій поводився підозріло та помітно нервував. Патрульні виявили у чоловіка явні ознаки наркотичного сп’яніння та водій відмовився від проходження огляду у медичному закладі, за що отримав від патрульних протокол.
“Потім, згідно зі ст. 34 ЗУ “Про Національну поліцію” інспектори провели поверхневу перевірку та виявили у 34-річного чоловіка, за поясом, предмет схожий на пістолет та, у куртці, паперовий згорток із речовиною, ймовірно, наркотичною. Згодом, оглянувши транспортний засіб, патрульні помітили в бардачку предмет схожий на гранату”, – йдеться в повідомленні.
Як підсумували в пресслужбі, на місце події охоронці порядку викликали слідчо-оперативну групу для встановлення всіх обставин.

Дивіться також: