Новини, Суспільство, Фото-відео, Экология

У Запоріжжі урочище сильно затопило після повного обміління: як воно змінилося за 5 місяців (ФОТО)

У Запоріжжі урочище сильно затопило після повного обміління: як воно змінилося за 5 місяців (ФОТО)
05.05.2023 12:29

Урочище Вирва у Хортицькому районі Запоріжжя — улюблене місце для прогулянок на природі для багатьох мешканців міста. Ще взимку через падіння рівня води Вирву було не впізнати, а тепер води тут стільки, що місцями неможливо пройти.

«Акцент» фіксував, як виглядала Вирва і територія навколо неї на початку січня. Вода тоді відійшла на десятки метрів, деякі місця, де раніше протікав Дніпро, можна було перейти пішки.

Вирва 5 січня

Зараз ситуація змінилася кардинально, тепер на Вирві затопило кам’яні підступи до води, частково затопило навколишні зелені насадження.

Відбою від рибалок на Вирві немає навіть зараз. Вони «окупували» скелі поблизу води і так звану трубу, по якій раніше проходили на острів. Саме по трубі добре видно, як змінився рівень води. Пропонуємо поглянути на «до» та «після»:

До
Після

Рівень води, нагадаємо, активно зростає через весняне водопілля: в деяких областях України навесні сталися затоплення, тому ДніпроГЕС активно скидає воду, наповнюючи раніше обмілілі території.

Нагадаємо, днями «Акцент» публікував репортаж про затоплення в районі плавневої зони Домаха. Також ми показували, як змінюється рівень води на запорізьких пляжах.

Підписуйтесь на Акцент в
05.05.2023 12:29


Об Авторе

Игорь Гурьев