Новини, Суспільство, Фото-відео

У Запоріжжі урочисто погасили нові марки на «Укрпошти» дитячу тематику (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У Запоріжжі урочисто погасили нові марки на  «Укрпошти» дитячу тематику (ФОТОРЕПОРТАЖ)
02.06.2023 17:30

Вчора, 1 червня, у Запоріжжі провели урочисте погашення марки «Діти Перемоги малюють Україну майбутнього». На блоках марок зображено п’ять найкращих дитячих робіт, як вони бачать Україну, яка перемагає.

Про це повідомляє кореспондент «Акцента».

У квітні цього року “Укрпошта” оголосила конкурс ескізів, в якому взяли участь 350 дітей з різних куточків нашої країни. Під час голосування, перемогу здобула робота «Найзаповітніша мрія» Олександри Федорчук з міста Бровари Київської області, але завдяки бажанню людей, окрім переможної марки, своє відображення знайшли й малюнки інших учасників у якості ескізів до поштових марок, конвертів, карток та презентаційної папки.

1 червня у Міжнародний День Захисту Дітей Запорізька дирекція «Укрпошти» спільно з директором Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України Олександром Чекригіним, головою Запорізької ОВА Юрієм Малашко, т.в.о начальника ГУ ДСНС України у Запорізькій області Владиславом Гусинським, керівником обласного ГУ Національної поліції Артемом Кисько провели погашення марки «Діти Перемоги малюють Україну майбутнього». Захід відбувся на базі однієї із запорізьких шкіл-інтернатів.

Цей випуск марки присвячений дітям, які живуть в умовах війни. Кошти від продажу підуть на потреби дитячих будинків та дітей, які опинилися в епіцентрі жорстокої війни рф проти українського народу. Тираж маркових блоків складає 135 тисяч.

Тираж поштового блоку  складає 135 000 примірників. Номінал кожної марки – U відповідає тарифу на пересилання простого непріоритетного листа масою до 50 г у межах України. Вартість маркового аркуша 100 грн., з яких 40,00 грн. – благодійний внесок.

Нагадаємо, 1 червня у Запоріжжі влаштували свято з розважальною програмою для дітей з різних навчальних закладів та населених пунктів на честь Міжнародного дня захисту дітей.

Підписуйтесь на Акцент в
02.06.2023 17:30


Об Авторе

Игорь Гурьев