Новини, Події, Суспільство

У Запоріжжі відзавтра знову змінять формат онлайн-навчання у школах

У Запоріжжі відзавтра знову змінять формат онлайн-навчання у школах
07.11.2023 19:18

Листом Міносвіти доводиться вимога до керівництва навчальних закладів переривати процес навчання під час оголошення сигналу повітряної тривоги. Таким чином школярі знову будуть позбавлені безперервного онлайн-навчання.

Як інформує Акцент, відповідну інформацію до батьків доносять класні керівники в батьківських чатах.

При організації освітнього процесу, незалежно від обраної форми (очної, дистанційної, змішаного режиму), у разі увімкнення сигналу «Повітряна тривога» або іншого сигналу оповіщення потрібно забезпечити безумовне переривання навчання. Учасники освітнього процесу повинні організовано прослідкувати до споруд цивільного захисту і перебувати там до скасування тривоги, за можливістю продовжувати навчання в укритті, — зазначається у листі.

Нагадаємо, раніше Радою оборони Запорізької області, а потім міською радою було ухвалене рішення про можливість подовження онлайн-навчання під час повітряної тривоги. Це було вирішено після тиску та вимог батьків забезпечити хоча б якийсь рівень навчання дітей у школах. Наразі у Запоріжжі абсолютно всі комунальні школи працюють в онлайн режимі навчання. Обладнаних укриттів практично немає.

Підписуйтесь на Акцент в
07.11.2023 19:18


Об Авторе

Александр Чубукин