Новости, Общество, Политические новости

У Запоріжжі з’явилася нова рекреаційна зона завдяки Партії Зелених України та Товариству польської культури

У Запоріжжі з’явилася нова рекреаційна зона завдяки Партії Зелених України та Товариству польської культури
23.10.2020 18:46

Сьогодні, 23 жовтня, у сквері ім. Пушкіна відзвітували про завершення підготовчого етапу реалізації проекту встановлення пам’ятника першому меру Олександрівська (Запоріжжя) Феліксу Мовчановському.

Цей проект вбачає не тільки встановлення пам’ятника, а й реконструкцію самого парку. Таким чином, у Запоріжжі з’явиться нова рекреаційна зона. Проект реалізовується за ініціативи Товариства польської культури ім.св.Іоанна Павла ІІ  та за підтримки Партії Зелених України.

Патрія Зелених України проявила активність на першому етапі проекту – благоустрій території, встановлення стели, часткове озеленення.

Як зазначив голова Запорізької обласної організації Партії Зелених України Дмитро Буркот, участь партії у цьому проекті – це освітній рівень, підтримання історико-культурної пам’яті, створення нової рекреаційної зони. «Містяни мають знати, що зробив Фелікс Мовчановский, а майбутні мери можуть взяти до уваги його досягнення. Можливо, ми будемо розвиватися набагато краще», — відзначив Дмитро Буркот.

Член команди Партії Зелених України, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Запорізького національного університету, професор Олександр Гура підкреслив, що основний меседж Партії Зелених України – це навколишнє середовище, участь у різних екологічних проектах.

«Проект по благоустрою скверу ім. Пушкіна може стати показовим у контексті об’єднання зусиль різних верст населення, незалежно від віку, статусу, фінансової забезпеченості для благоустрою нашого міста. Сьогодні ви бачите результати першого етапу роботи. Ми майже тиждень працювали, щоб привести територію у нормальний стан, встановлено стелу, офіційне відкриття якої буде пізніше. Але ми заклали початок масштабному проекту» — прокоментував Олександр Гура.

Голова Товариства польської культури ім.св.Іоанна Павла ІІ Анна Макушинська зауважила, що була завезена «золота» українська земля. Спільними зусиллями декількох організацій вдалося благоустроїти територію скверу. Тут працюють волонтери від Товариства польської культури м.св.Іоанна Павла ІІ і представники Партії Зелених України.

«Фелікс Мовчановський був мером Олександрівська з 1901 по 1917 роки. Кошти на встановлення цього пам’ятника виділені Сенатом Польщі (Мовчановський був поляком за походженням). Офіційне відкриття пам’ятника буде пізніше» — зазначила Анна Макушинська.

Подписывайтесь на Акцент в
23.10.2020 18:46


Об Авторе

Яна Мозуль