У Запоріжжі жінка з двома дітьми 2-х і 14 років понад 2 місяці жила у бомбосховищі
14:01 15 Січня 2023
Новини
У Запоріжжі жінка з двома дітьми 2-х і 14 років понад 2 місяці жила у бомбосховищі.
Виявилося, що після смерті цивільного чоловіка вона була змушена покинути попередню домівку, а власного житла не мала. Винаймати ж квартиру не має змоги, бо наразі доглядає дворічного сина і не працює. Понад два місяці жінка разом із дітьми була змушена жити у бомбосховищі.
За сприяння соціальних служб родину влаштували в комунальний заклад міста, повідомили у ГУНП у Запорізькій області.



