У Запоріжжі жінка з двома дітьми 2-х і 14 років понад 2 місяці жила у бомбосховищі

Новини

У Запоріжжі жінка з двома дітьми 2-х і 14 років понад 2 місяці жила у бомбосховищі.

Виявилося, що після смерті цивільного чоловіка вона була змушена покинути попередню домівку, а власного житла не мала. Винаймати ж квартиру не має змоги, бо наразі доглядає дворічного сина і не працює. Понад два місяці жінка разом із дітьми була змушена жити у бомбосховищі. 

За сприяння соціальних служб родину влаштували в комунальний заклад міста, повідомили у ГУНП у Запорізькій області.

Підписуйтесь на Акцент в