Новини, Спорт, Суспільство

У Запорізькій області провели змагання зі спортивного орієнтування «Осінні старти» (ФОТО)

У Запорізькій області провели змагання зі спортивного орієнтування «Осінні старти» (ФОТО)
12.09.2023 14:03

До Дня фізичної культури та спорту в Україні, 9 вересня 2023 року, КЗ «Центр туризму» ЗОР проведено обласні змагання зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді «Осінні старти» в яких взяли участь 96 вихованців позашкільних закладів Запорізької області.

Учасників розділили на 10 вікових груп, а також на хлопчиків та дівчаток. Кожна вікова група мала свій залік. Наймолодшим учасникам змагань було 7 років, а найстаршим — 18 років.

Завданням дітей було орієнтуватися на місцевості за допомогою карти, компасу та електронної відмітки, яка фіксувала рух учасника на дистанції. Для того, щоб знайти та відмітити  правильні контрольні пункти, вихованцям необхідно добре знати та вміти розпізнавати топографічні знаки. Ця особлива умова стала для учасників  новим досвідом в таких змаганнях.

Незважаючи  на  військовий стан в країні ми продовжуємо всебічно розвивати наших дітей, виховувати спортивну та здорову націю, для майбутнього держави.

Наймолодші орієнтувальники були відзначені дипломами учасника, а призери нагородженні медалями та грамотами КЗ «Центр туризму» ЗОР.

Підписуйтесь на Акцент в
12.09.2023 14:03


Об Авторе

Андрей Бездольный