Українці можуть допомогти ЗСУ залишити ворога без зв’язку (ФОТО)
16:04 14 Квітня 2022
Війна
Зараз ЗСУ розшукує російський комплекс зв’язку Редут-2УС. Громадян прохають у разі його виявлення повідомити у спеціальний бот.
Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції у Запорізькій області.
Редут-2УС – це система управління зв’язком, через яку керівництво російської армії дає команди солдатам та війська ворога обмінюються інформацією між собою. Знищивши цю систему, обірвемо зв’язок — і ворог втратить керування військами.
Так російські генерали будуть змушені керувати своїми військами в «ручному» режимі на полі бою, а наші військові отримають доступ, щоб їх знищити. Якщо ви помітили такий комплекс, негайно повідомляйте про його геолокацію в Telegram-бот єВорог https://t.me/evorog_bot.
Лише за два дні до чатботу єВорог українці надіслали 33 геолокації Редут-2УС. Наша команда вже передала цю цінну інформацію військовим.
“Також продовжуйте надсилати всі інші кадри окупантів та ворожої техніки. Ставайте таємними агентами ЗСУ та дбайте про власну безпеку!” – йдеться у повідомленні.