В окупованому Мелітополі росіяни зробили дефіцитним ще один товар
10:12 29 Грудня 2022
Війна
З початком окупації в Мелітополі багато товарів були дефіцитними. Згодом росіяни намагалися боротися з цією проблемою.
Зараз місцеві повідомляють, що дефіцитним став ще один товар.
Йдеться про чорні пластикові пакети великої місткості.
– Раніше брали їх під будівельне сміття. Заїхав на одну з оптових баз у Мелітополі думав купити, і тут мене приголомшили. Виявляється, цей товар у Мелітополі у страшному дефіциті. Після останнього завезення їх розкупили працівники місцевого моргу, – розповів мешканець Мелітополя.
На Центральному та «Образцовом» ринках військові росії нишпорять по рядах у пошуках чорних пакетів великої місткості, поліетиленової плівки (її беруть рулонами) лопат. Все це ходовий товар. До речі, у пакети не лише трупи рашистів складують, у них також зберігають речі, щоб не відволожувалися за такої дощової погоди, яка стоїть останніми тижнями в регіоні.
Про це повідомляє РіаМелітополь.
