В окупованому Мелітополі встановили жовто-блакитну ялинку (ФОТО)

Новини

Жителям Нового Мелітополя встановили патріотичну ялинку із жовто-блакитною гірляндою.

Про це повідомляє “РІА Мелітополь”, передає “Акцент“.

Окупанти у Мелітополі нарядили патріотичну ялинку (фото)

“Щоправда, навіть правильна ялинка не додає новорічного настрою. Охочих провести час у лісової красуні – одиниці. В окупації – з новорічним настроєм зі зрозумілих причин – не склалося. Але мелітопольці не сумують, а вірять у краще, у визволення Мелітополя від фашистської нечисті.” – кажуть журналісти Мелітополя.

Оккупанты в Мелитополе нарядили патриотическую ёлку (фото)

І всупереч усьому теж прикрашають Мелітополь патріотичні кольори. Чергова жовто-блакитна стрічка була помічена на одній із крамничок у мікрорайоні.

Оккупанты в Мелитополе нарядили патриотическую ёлку (фото)
Підписуйтесь на Акцент в