Новости, Экономика

В Запорізькій області визначили бюджетоформуючі галузі економіки (ІНФОГРАФІКА)

В Запорізькій області визначили бюджетоформуючі галузі економіки (ІНФОГРАФІКА)
29.05.2019 15:10

Державна фіскальна служба в Запорізькій області створила інфоргафіку, на якій можна побачити основні бюджетоформуючі галузі запорізької економіки за січень-квітень 2019 року.

Понад чверті податкових до держбюджету Запорізькії області забезпечили промислові підприємства. За чотири місяці промвиробники регіону сплатили 749 мільйонів гривень податків і зборів (без показників великих платників податків, зареєстрованих у Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС).

Як повідомила прес-служба ГУ ДФС у Запорізькій області, суб’єкти господарювання оптової та роздрібної торгівлі поповнили казну держави на 338 мільйонів гривень (13 відсотків від загальних надходжень).

  • На третьому місці – сільськогосподарські підприємства області, які спрямували до бюджету 278 мільйонів гривень (9,5 відсотка).
  • Внесок будівельних компаній регіону до держскарбниці – 141,3 мільйона гривень, що складає майже 5 відсотків від загальної суми.
  • Транспортні, поштові та кур’єрські підприємства сплатили з початку року більше 92 мільйонів гривень (3,2 відсотка).

Нагадаємо, всього у січні-квітні запорізькі платники податків направили до державного бюджету 2 мільярди 934 мільйони податків і зборів. Це на 801,5 мільйона або на 37,6 відсотка більше, ніж за чотири місяці в минулому році.

Читайте новини Запоріжжя в нашому Telegram: t.me/akzentzp , Twitter та підписуйтесь на канал в Youtube, а також наш Instagram.

29.05.2019 15:10

Об Авторе

Ярослав Третьяков