Новини, Спорт, Суспільство

Відомого запорізького спортсмена призначено новим генеральним секретарем ФЛАУ

Відомого запорізького спортсмена призначено новим генеральним секретарем ФЛАУ
11.03.2024 14:02

9 березня відбулося позачергове засідання Ради Федерації легкої атлетики України, де, серед іншого, обговорювалися кадрові зміни.

За пропозицією в.о. президента Ольги Саладухи, було призначено нового генерального секретаря ФЛАУ, запорізького атлета Олексія Касьянова. Він є призером чемпіонатів світу та Європи і дотепер працював головним тренером національної збірної України з багатоборства. На посаді генерального секретаря ФЛАУ Олексій Касьянов замінив Іоланту Хропач. Відповідне рішення підтримала більшість з присутніх на засідання членів Ради федерації.  

Також Рада ФЛАУ проголосувала за призначення Михайла Гринця головою Комісії етики та юридичних проваджень. На цій посаді він замінив Євгена Проніна.

Окрім цього, було заслухано звіт головного тренера національної збірної України Максима Островського щодо виступу національної збірної України з легкої атлетики на чемпіонаті світу в приміщенні, що проходив в Глазго з 1 до 3 березня 2024 року. Результат виступу оцінено як задовільний. Учасниками засідання наголошувалося, що в змаганнях брало участь всього 6 спортсменів і здобуто срібну медаль. А головним критерієм оцінювання цьогорічних виступів українських легкоатлетів будуть XXXIII Літні Олімпійські ігри в Парижі, що проходитимуть із 26 липня до 11 серпня 2024 року.

11.03.2024 14:02


Об Авторе

Андрей Бездольный