Відпочинок, Новини, Суспільство

Відпочинок в аквапарку: які ціни пропонують на водні розваги в Запоріжжі й Дніпрі

Відпочинок в аквапарку: які ціни пропонують на водні розваги в Запоріжжі й Дніпрі
07.08.2023 17:43

Серпень став найспекотнішим місяцем літа 2023 року, саме тому багато жителів Запоріжжя шукають можливість відпочити біля води. Аквапарк — це ідеальне місце, щоб провести час із друзями та сім’єю під час спекотних днів.

Читайте в матеріалі Акценту, де жителі Запоріжжя можуть відпочити в аквапарку і скільки це коштуватиме.

Аквапарк Балі в Запоріжжі

У Запоріжжі можна знайти досить багато варіантів відпочинку біля басейну, але великих аквапарків у місті немає. Однак чудовим варіантом для дитячих розваг і сімейного відпочинку є аквапарк «BALI» Хортиця. Він розташований на Нікопольському шосе, 3б і працює щодня з 9:00 до 19:00.

Вартість становить у період з понеділка до четверга — 450 для дорослих і 350 для дітей. З п’ятниці по неділю вартість на кожен вхід збільшується на 50 гривень.

В аквапарку є кілька гірок, як для дітей, так і для дорослих.

Аква-комплекс Кон-Тікі в Запоріжжі

Кон-Тікі — ще одне популярне місце відпочинку з басейнами та дитячими водними гірками в Запоріжжі, яке розташоване на вулиці Глісерна, 26 А.

На території комплексу розташовані 3 басейни (1 великий і 2 дитячих), шезлонги, гірки, фонтанчики та душ Шарко. Із цінами можна ознайомитися нижче на фото.

Аквапарк Happy Day у Дніпрі

Оскільки в Запоріжжі не так багато аквапарків, то багато жителів вирушають на відпочинок до Дніпра, який розташований всього за годину їзди на авто.

Happy Day — це популярний аквапарк, який розташований на вулиці Наб.Перемоги, 37д. Він працює щодня з 10:00 до 19:00.

На території є безліч гірок різного розміру для дітей і дорослих. Також у вартість включено шезлонги та басейни. З актуальними тарифами можна ознайомитися нижче. По вівторках у комплексі також діє безкоштовний вхід для військовослужбовців та їхніх сімей.

Аквапарк S.K.Y. (Скай) у Дніпрі

S.K.Y. — аквапарк на лівому березі по вулиці Березинській, 2.

Водночас на території аквапарку діють знижки для дітей сиріт, військовослужбовців, багатодітних сімей, а також для іменинників. З тарифами можна ознайомитися нижче.

Підписуйтесь на Акцент в
07.08.2023 17:43


Об Авторе

Ира Крамаренко