Війна, Новини, Політичні новини

Військовий експерт Машовець оцінив, що може вважатися успіхом в наступі ЗСУ на Запоріжжі

Військовий експерт Машовець оцінив, що може вважатися успіхом в наступі ЗСУ на Запоріжжі
01.05.2023 18:25

Військовий оглядач висловив свої думки щодо майбутнього контрнаступу Сил оборони на Запорізькому напрямку та пояснив, що може вважатися успіхом наступу.

Про це інформує Акцент з посиланням на інтерв’ю видання MEDIA.AZ.

Як зазначив в інтерв’ю ЗМІ експерт групи «Інформаційний Спротив» Олександр Машовець, успіхом у контрнаступальних діях української армії на підні України — у Запорізькій області — можна вважати остаточне перехоплення військово-політичним керівництвом України стратегічної ініціативи у противника.

«І я вважав би досягненням вихід ЗСУ до північного узбережжя Азовського моря на будь-якій ділянці між Мелітополем і Маріуполем. Це той випадок, коли можна вплинути на стратегічному рівні весь процес війни», — пояснив оглядач.

На думку експерта, успіхом контрнаступу ЗСУ можна вважати вихід ЗСУ до північного узбережжя Азовського моря на будь-якій ділянці між Мелітополем і Маріуполем. Карта: Deep State

Також, Машовець висловив свій погляд на заяву головкома ЗС США в Європі генерала Крістофера Каволі, який повідомив, що Пентагон спільно з Генштабом України працювали над планом контрнаступу української армії. На думку Каволі, українська армія перебуваює у хорошому стані для контратаки. Як пояснив експерт, шанси на успіх контрнаступу Сил оборони — серйозні.

«Так, є фактори, які можуть забезпечити успіх ЗСУ, у цьому він має рацію. Але треба розуміти, що війна – це зіткнення двох розумів, двох планів та двох військ безпосередньо на полі бою. І ніхто не може гарантувати той чи інший результат. Однак, ще раз повторюю, шанси на успіх є, і вони серйозні. У цьому сенсі я погоджуюсь з Каволі», — наголосив Олександр Машовець.

До слова, як інформував Акцент раніше, російські військові повинні вбити своїх офіцерів і втекти. Інакаше в них не буде шансів врятуватися від наступу ЗСУ. Італійський військовий експерт Томас Тейнер показав на картах, як може відбуватися наступ ЗСУ на півдні та сході України.

Підписуйтесь на Акцент в
01.05.2023 18:25


Об Авторе

Александр Коваль