Війна, Новини, Суспільство

Внаслідок активних бойових дій було знеструмлено 29 населених пунктів Оріхівського районного відділення — Запоріжжяобленерго

Внаслідок активних бойових дій було знеструмлено 29 населених пунктів Оріхівського районного відділення — Запоріжжяобленерго
04.04.2022 15:00

Сьогодні на фейсбук-сторінці ПАТ «Запоріжжяобленерго» була опублікована інформація щодо стану енергопостачання Запорізької області станом на вечір 3 квітня.

Протягом доби внаслідок активних бойових на території обслуговування Оріхівського районного відділення в мережах виникли нові пошкодження, внаслідок чого без енергопостачання залишилися ще близько 7,5 тисяч споживачів.

Загалом по Оріхівських мережах станом на 20:00 знеструмлено 29 населених пунктів (у тому числі 2 частково).

Аварійно-ремонтні бригади ПАТ «Запоріжжяобленерго» сформовані, оснащені спецтехнікою та матеріалами, і готові розпочати відновлювальні роботи щойно це дозволить безпекова ситуація в районі.

По Запорізьких міських електромережах зранку виникло масштабне пошкодження електрообладнання, через що було порушено енергопостачання понад 2 тисяч домівок. Станом на вечір практично всі вони заживлені.

На решті територій – Гуляйпільщині та Василівщині – проводити аварійно-ремонтні роботи, на жаль, неможливо через активні бойові дії та недопуск з боку військових.

Загалом станом на 20:00 по Запорізькій області без енергопостачання залишаються:

• Василівські електромережі – 5 300 абонентів;

• Гуляйпільські електромережі – 11 828 абонентів;

• Оріхівські електромережі – 10 390 абонентів.

Підписуйтесь на Акцент в
04.04.2022 15:00


Об Авторе

Андрей Бездольный