Новини, Суспільство, Фото-відео

Як на Запоріжжі зараз виглядає лісництво, яке знаходиться в зоні бойових дій (ФОТО)

Як на Запоріжжі зараз виглядає лісництво, яке знаходиться в зоні бойових дій (ФОТО)
26.05.2023 14:25

Гуляйпільське лісництво Східного лісового офісу веде діяльність біля зони бойових дій.

Працівники Гуляйпільського лісництва філії «Запорізьке лісове господарство» державного підприємства «Ліси України» продовжують працювати та доглядати за лісами. Питома площа лісництва розташована в зоні активних бойових дій, туди доступ лісівникам наразі закритий. 

Проте на тих територіях, де це можливо, гуляйпільці продовжують господарську діяльність. Так навесні вони проводили догляд за лісовими культурами попередніх років на площі 4,5 га. Розробляють та доглядають за мінералізованими смугами, аби запобігати поширенню низових лісових пожеж. 

Зібрали насіння та виростили посадковий матеріал в лісовому розсаднику, а саме: дуб звичайний, ясен, клен гостролистий та татарський, свидину та маслину. Звісно, проводять ручний догляд за посівами в лісовому розсаднику. Крім того, де це можливо, підготували ґрунт для осінньої висадки на цей рік. Планують створити 2 га лісу. А після деокупації всього Пологівського району та розмінування відновлюватимуть постраждалі від окупантів лісові масиви.

Сьогодні регулярно патрулюють доступні лісові території, запобігають самовільним рубкам та лісовим пожежам. Бережемо ліс, поки ЗСУ береже країну.

Підписуйтесь на Акцент в


26.05.2023 14:25


Об Авторе

Андрей Бездольный