Відпочинок, Новини, Події, Суспільство, Фото-відео

Як виглядають популярні пляжі Азовського моря під час окупації: свіжі фото та відео

Як виглядають популярні пляжі Азовського моря під час окупації: свіжі фото та відео
15.08.2022 14:18

Побережжя Азовского моря знаходиться в окупації. У 2022 році ви не побачите багато туристів у Кирилівці чи Бердянську, адже їхати до курортів небезпечно.

Як виглядають найпопулярніші курорти Азовського побережжя — в матеріалі видання Акцент.

Кирилівка — перлина Азовського моря. Що сталося з приходом орків?

Курортний сезон у Кирилівці в цьому році повністю зірваний. Через окупацію російськими військами популярне місце відпочинку багатьох українців у Запорізькій області залишилося не тільки без туризму, але й грошей на існування.

Зараз селище важко впізнати, оскільки туристів майже немає. Приїжджають відпочити до Кирилівки лише жителі окупованих міст. Місцеві жителі не знають, як виживати в умовах окупації, оскільки головним прибутком був саме курортний сезон.

Нещодавно у мережі опублікували відео, як зараз виглядає цей популярний курорт у Запорізькій області.

Проблема медуз нікуди не зникла, але їх дещо поменшало. Якщо у тому році підприємці шукали шляхи розв’язання цієї проблеми, то місцеві колаборанти повністю проігнорували питання медуз.

Так, у середині липня медуз було дуже багато — майже, як рік тому.

Але у вересні 2022 — їх значно поменшало:

Ситуація у Кирилівці 2022 — на відео у нашому телеграм-каналі:

Щасливцеве, Арабатська Стрілка: з медузами ситуація терпима

Щасливцеве — це спокійний курорт Арабатської Стрілки, який раніше цінувався тихим відпочинком. Найчастіше сюди приїжджали з різних куточків України саме з дітьми та сім’ями.

Якщо ви бажали спокійно відпочити та перезавантажитися, цей курорт вважався гарною альтернативою активній Кирилівці.

Щасливцеве називають «золотою серединкою» Арабатської стрілки. І справа не тільки в місці розташування, курорт славиться відмінною інфраструктурою, великою кількістю розваг (в порівнянні з сусідніми селищами), а також унікальними умовами відпочинку.

Туристів у цьому році немає. Вдалині можна розгледіти лише одиноких любителів кемпінгу і кількох рибалок. При цьому погода чудова — літня спека для відпочинку на морі.

На відео Ютуб-канала проекту Кирилівка.Укр. показана набережна, яку нещодавно збудували перед центральним пляжем у Щасливцевому.

Погода чудова, з медузами в Щасливцевому ситуація терпима (є, але їх небагато), море зараз тепле і тихе. Легкий вітерець з моря. Всі кафе та пляжні розваги закриті.

Бердянськ: «космічні» ціни та вибухи ночами

Більшість магазинів міста розграбовані та закриті. У торгових точках, що працюють, — на полицях крадені українські товари. Ціни просто космічні, наприклад жіночі прокладки коштують 135 гривень за 7 штук. Цінники вже подвійні – у гривнях та російських рублях. Поміняти гроші дуже важко – потрібно звертатися до «мінялів».

Вся молодь виїхала на підконтрольні Україні території. Дуже часто ночами люди чують тривожні вибухи.

Підписуйтесь на Акцент в
15.08.2022 14:18


Об Авторе

Яна Учаева