Війна, Новини, Суспільство, Фото-відео

«єВідновлення» на Запоріжжі: нововведення та проміжні підсумки проєкту (ФОТО)

«єВідновлення» на Запоріжжі: нововведення та проміжні підсумки проєкту (ФОТО)
16.09.2023 10:32

Про особливості реалізації проєкту «єВідновлення» у Запорізькій області та зміни до умов надання компенсації на пошкоджене житло розповів директор Департаменту житлово-комунального господарства та капітального будівництва ЗОДА Віталій Литвиненко на брифінгу в офіційному Медіацентрі.

Про це повідомляє кореспондент «Акцента».

Так, на сьогодні в Запорізькій області до державної публічної послуги «єВідновлення» подано 713 заяв. 153 жителі регіону вже отримали компенсації на суму понад 8 млн грн. Наразі лише 10% від поданих заяв не опрацьовано відповідними комісіями. 

Як зазначив Віталій Литвиненко, тепер сума максимального відшкодування для проведення ремонтних робіт власникам квартир у багатоповерхівках зросла до 350 тис грн, а для власників приватних будинків — до 500 тис грн. Також змінились умови отримання коштів для категорії Б – тепер виплати здійснюватимуться двома платежами. 70 % суми власник отримує після затвердження рішення комісію, залишок в обсязі 30 % — після подання повідомлення про завершення проміжного етапу ремонтних робіт та погодження за результатами верифікації. 

За словами посадовця, власники нерухомого майна, яке розташовано в тимчасовій окупації та зоні ведення активних бойових дій, наразі не можуть отримати компенсації, однак після деокупації  матимуть можливість поновити свої заяви. Наразі послуга “єВідновлення” доступна власникам житла в м. Запоріжжя, Запорізькому районі та двох громадах Пологівського району. Однак перелік населених пунктів постійно коригується відповідно до зміни лінії розмежування. 

  • Державна послуга “єВідновлення” не стосується власників тих 11 будинків в Запоріжжі, які найбільш постраждали від російських ракет. Ці об’єкти буде комплексно відбудовано та відремонтовано з покращенням характеристик, — зазначив директор Департаменту житлово-комунального господарства та капітального будівництва.
Підписуйтесь на Акцент в
16.09.2023 10:32


Об Авторе

Игорь Гурьев