З окупованого Мелітополя колеги-освітяни вийшли на зв’язок, – екс-міністр освіти та науки України
19:03 31 Березня 2022
Війна
Лілія Гриневич на своїй фейсбук-сторінці повідомили новини з Мелітополя.
“Зв’язку і інтернету по місту Мелітополь немає вже 5 днів. Окупанти намаються запустити освітній процес. Їздили по домам керівників, залякували і наказали у середу 30.03 явится на нараду із новопризначеним псевдо начальником управління освіти. Щойно 18 директорів закладів освіти, наявні в Мелітополі, передали на подвір’ї автомоторного технікуму свої заяви на звільнення за власним бажанням. Вийшла Данільченко (псевдо мер) у супроводі автоматчиків, наказувала їм зайти у приміщення. Коли вони відмовилися і почали швидко розходитися, вона крикнула щоб всіх сьогодні нах@й із Мелітополя”, – написала Гриневич.