Війна, Новини, Події, Фото-відео

З’явилися подробиції вибухів у Кирилівці і біля штабу «єдіной росії» в Мелітополі (ФОТО)

З’явилися подробиції вибухів у Кирилівці і біля штабу «єдіной росії» в Мелітополі (ФОТО)
10.08.2022 12:20

Мер Іван Федоров розповів нові подробиці вибухів у тимчасово окупованих Кирилівці та Мелітополі.

Про це інформує Акцент.

В етері національного телемарафону мер Мелітополя Іван Федоров прокоментував вибухи біля штабу «єдиної росії» у Мелітополі та у селищі Кирилівка.

Вибухи у Мелітополі: пошкоджено штаб «єдіной росії»

За інформацією Федорова, Силами спротиву та партизанами було пошкоджено штаб «єдіной росії» на території міста: також, оголошено полювання на всіх причетних до організації фейкового референдуму.

«Сьогодні вже третя підряд пекельна ніч для ворогів на території нашого тимчасово окупованого міста Мелітополя, перш за все вчора, близько 10 години вечора Силами спротиву та партизанами було пошкоджено штаб «єдіной росії» на території міста Мелітополь і є вже сьогодні конкретні заяви про те, що оголошено полювання на всіх причетних до проведення т.з. псевдореферендуму на т.о. часині Запорізької області. (…)«, — розповів мер.

Нагадаємо: за повідомленням Telegram-каналу Стратком ЗСУ, у тимчасово окупованому Мелітополі вночі пролунав черговий вибух біля штабу «єдиної росії», де йде підготовка до так званого «референдуму».

До слова, це вже третя «пекельна ніч» для рашистів: як повідомлялося,
так, в ніч на 8 серпня ракетами з установок HIMARS були вражені військові об’єкти росіян в Мелітополі — знищено більше 100 окупантів та військова техніка, а за інформацією мера Федорова, близько 22:30 розпочалася «чергова пекельна ніч для ворогів» з пораненими та загиблими російськими загарбниками.

Вибухи у Кирилівці

Як повідомив мер Мелітополя, у тимчасово окупованому селищі Кирилівка внаслідок двох вибухів була пошкоджена ворожа техніка.

«Вчора близько 18:30 — 19:00 вечора було поруч з селищем Кирилівка чутно два вибухи і після цього — густий дим був ще чотири години. Ми чітко повідомляли, що за останні два з половиною — три тижні вороги звозили максимальну кількість техніки як на берег ліману до Радіоновки та Алтагиря, так і до Азовскього моря і поруч з Кирилівкою (…) точно була пошкоджена ворожа техніка», — прокоментував інформацію мер.

Нагадаємо: як інформував Акцент, 9 серпня у тимчасово окупованій Кирилівці лунали вибухи. Зафіксовано принаймні два вибухи і шквал густого диму протягом чотирьох годин.

Скріншот

Як раніше повідомляв Акцент, полковник запасу ЗСУ назвав місто у Запорізькій області, яке Збройні сили під час контрнаступу можуть звільнити від російських окупантів раніше за Херсон.

Підписуйтесь на Акцент в
10.08.2022 12:20


Об Авторе

Александр Коваль