Війна, Новини, Популярне, Суспільство, Фото-відео, Эксклюзив

Захисники України в обличчях: 128-а гірсько-штурмова бригада (ФОТО)

Захисники України в обличчях: 128-а гірсько-штурмова бригада (ФОТО)
17.08.2022 14:30

128-ма окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада — один з найвідоміших та найдосвідченіших підрозділів Збройних сил України. Спочатку агресії рф у 2014 році закарпатські штурмовики були в найгарячіших точках Донбасу. Не став виключенням і початок 2022 року, коли армія московитів масштабно та відкрито вторглася на територію України. Підрозділи 128-ї бригади стримували навалу окупантів в кількох районах Луганської, Донецької та Запорізької областей.

Днями в Запоріжжі журналіст Акцента зустрівся з бійцем 128 бригади — Анатолієм Сімоновим. Анатолій — достатньо відома в Ужгороді людина — громадський активіст, підприємець у сфері зовнішньої реклами, помічник депутата Закарпатської облради. Він нам і представив портрети героїв закарпатців, що у лютому стали одними з перших на захист нашої держави. Всі фото та інформація погоджені з бійцями. Деякі з фото видозмінені.

Герої 128-ї бригади

«Василь- водій механік бмп, дуже порядний чоловік, завжди за всіх переживає щоб всім було добре, на передовій близько 4-х місяців… зараз продовжує боронити Україну».

Василь

Це — «Чорний»… з яким ми познайомились у Яковлівці (Донецька область), де разом простояли на бойовому дежурстві: дуже чесний і порядний чоловік, за всіх переживає, готовий до «будь яких» подвигів як на війні так і вдома)… зараз на бойовому завданні боронить нашу неньку Україну від загарбників.

позивний «Чорний»

«Лакі… мій друг… і бойовий побратим…з Ужгорода з мого района, у нас із ним багато спільних друзів та інтересів, завжди десь поряд, займається доставкою води та продовольчих товарів… для бойових побратимів… завжди вчасно… водій… любить свою військову роботу! Разом служили у ГШР… і він одним із перших пішов захищати Батьківщину — вийшов і сказав- «я йду! Візьміть мене»… спочатку війни навіть питали, хто хоче пійте на передову…»

Лакі

«Петро: просто молодий та перспективний… хлопець, який встав на захист нашої країни України… зараз на передовій виконує бойові завдання».

Петро

«Олександр: не любить коли про нього багато говорять, любить свою військову справу, справжній патріот України… зараз на передовій, виконує бойові завдання, сміливий хлопець… дуже молодий… 21…22 роки, водій військової техніки».

Олександр

«Віктор Дяків — ужгородець, наш бойовий побратим, зараз служить в іншому підрозділі ЗСУ, одним із перших став на захист Батьківщини — залишивши дома молоду і гарну жінку… родичів… по життю байкер… працював водієм на різних машинах від легкової до вантажної … Так захотів — та навіть за короткий термін став танкістом! Зараз на передовій… боронить неньку Україну… пишається, тим що він захисник України… має багато друзів… дуже порядна і чесна людина…»

Віктор Дяків

«Гулькін Бодя — батько двох близнюків, ужгородець — мій бойовий товариш і просто друг, відданий своїй тяжкій праці військовий, завжди на поготові, учасник «страшних» бойових віїздів, чудесним чином викрутиться з любої ситуації… сьогодні на сторожі суверенітету Батьківщини».

Богдан Гулькін

«Бродецький Анатолій: учасник найзапекліших боїв за незалежність України: Кремінна, Краснянка, Білогорівка та багато інших «гарячих» точок на карті бойових дій… завжди без речей: все у боях загубив… Яковлівка його останній бойовий виїзд, де буквально через годину… як прибув на позицію був контужений із ще декількома бійцями ,де ми разом стояли окопах на захисті Батьківщини. Зараз на ППД (пункт постійної дислокації — ред.) проходить реабілітацію та стоїть на бойовому чергуванні…»

Анатолій Бродецький

З Анатолієм Сімоновим ми поспілкувалися й на інші теми. Днями очікуйте на інтерв’ю із захисником України.

Анатолій Сімонов

Загиблі герої

«Сергій Далекорей- мій справжній друг та бойовий товариш (побратим)… від початку війни ми навіть не бачились… та на бойовому посту в окопах у лісосмузі — ми були поруч на сусідніх бойових постах не знаючи про це! Загинув при обороні с. Яковлівка, Донецької області … посмертно герой України… в наших серцях він залишається назавжди щирим і сміливим, добрим та справедливим! Він наш герой… похований разом із нашим товаришем Бринзанським Ігорем як справжні патріоти України — на Алеї героїв м. Ужгород».

Анатолій Сімонов разом з Сергієм Далекореєм
Сергій Далекорей

Бринзанський Ігор (ліворуч)
Варто зазначити, саме зараз 15-й батальон 128-ї ОГШБ відправлено знову на передову у саме «пекло». Хлопці та дівчата потребують вашої підтримки та просять молитися за них.
Підписуйтесь на Акцент в
17.08.2022 14:30


Об Авторе

Александр Чубукин