Війна, Новини, Суспільство

Запоріжжя готується до оборони, — голова ЗОВА Старух

Запоріжжя готується до оборони, — голова ЗОВА Старух
05.03.2022 18:35

Ворог наразі знаходиться за кілька десятків кілометрів від Запоріжжя, і за останню добу ситуація не зназнала кардинальних змін. Втім в обасному центрі активно посилюють захист.

Про це повідомив голова ЗОВА Олександр Старух, інформує Акцент.

«Обласний центр готується до облоги, працюють всі служби. Наразі готуємось до всіх тих питань, які можуть виникнути. Опрацьовуємо питання логістики, накопичення їжі, укріплень і так далі. Все, що треба робити – все робиться. Упорядковуємо питання побудови барикад у середині міста. На даний момент їх має бути багато, але в такому вигляді, щоб вони не заважали мешканцям міста переміщатися, не заважали руху транзитного транспорту. Щоб не були у центрі міста перекриті вулиці, це неправильно, ми обов’язково врегулюємо це питання», — заявив Старух.

Наразі відомо, що російські загарбники знаходяться на лінії Василівка- Токмак — Оріхів — Пологи. Цей фронт постійно змінюється, ворог активно переміщується між селами, щоб не потрапити під вогонь артилерії ЗСУ. Але наші воїни все одно вражають техніку окупантів.

ОНОВЛЕНО. Голова ЗОВА Олександр Старух повідомив, що російьскі заграбники вийшли сьогодні з Енергодару. там відновлено повноцінну роботу української влади. Пізніше стало відомо, що вони знов повернулися…

Дивіться відео заяви нижче:

Підписуйтесь на Акцент в
05.03.2022 18:35


Об Авторе

Александр Чубукин