Новини, Події, Політичні новини

Запорізька обласна організація політичної партії «Слуга Народу» прозвітувала про роботу в умовах повномасштабного вторгнення

Запорізька обласна організація політичної партії «Слуга Народу» прозвітувала про роботу в умовах повномасштабного вторгнення
20.12.2022 09:57

У межах «Великого звіту», ініційованого головою політичної партії «Слуга Народу» Оленою Шуляк, Голова Запорізької обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Павло Мельник розповів про  результати роботу осередку. 

З початком повномасштабного вторгнення Запорізький обласний офіс «Слуги Народу» переорієнтував свою роботу та ні на день її не припиняє. Команда долучилася до роботи гуманітарного Хабу в Запоріжжі. Допомагають волонтери, які кожний день розвантажують, сортують та роздають гуманітарні набори для ВПО, а також доставляють захисникам на передову необхідні речі та спорядження. До гуманітарного Хабу в Запоріжжі привозять допомогу за ініціативи народних депутатів «Слуги Народу» громадські організації, місцеві волонтери та небайдужі мешканці. 

Завдяки злагодженій роботі за день у Хабі видають понад 100 наборів допомоги для нужденних. Загалом за цей рік до Хабу звернулись понад 10 тисяч людей, на гарячу лінію понад 5 тисяч людей. За допомогою благодійних організацій була організована систематична видача медичних препаратів з тироксином, ліків проти артеріального тиску та жарознижувальних медикаментів. Крім того, у ХаБі надають інформаційно-консультаційні послуги вимушеним переселенцям, допомагають в реєстрації та отриманню відповідних статусів.

За допомогою волонтерів регулярно відправляються вантажі на окуповані території, переселенці мають можливість передати волонтерами посилки родичам та знайомим, які залишились у тимчасово окупованих громадах. Команда волонтерів Гуляйпільської громади організувала допомогу з побутових питань, а саме: обслуговування системи опалення, автономних обігрівачів та бойлерів, профілактика металопластикових вікон та переведення їх у зимовий режим.

 До евакуації людей з окупованих територій долучилися представниці руху «ЗеЖінки». Близько 200 осіб були евакуйовані до безпечніших регіонів країни, частину людей евакуювали за кордон до Німеччини та Румунії, де їм надали необхідну медичну допомогу та реабілітацію. 

 Також завдяки наполегливій роботі вдалося евакуювати 86 юних футболістів до Австрії, де діти продовжили навчання та тренування.

 Не припиняється у Запоріжжі депутатська діяльність. 

В офісі «Слуги Народу» у м. Запоріжжя протягом року збирається фракція «Слуги Народу» Запорізької міської ради, фракції «Слуги Народу» у радах громад, активно збираються і депутати Запорізького району.

Депутати весь час повномасштабного вторгнення активно працювати над важливими рішеннями для міста, попри складну ситуацію всі обранці відновили депутатські прийоми громадян, залучають благодійні фонди та іноземні організації до розв’язання гуманітарних питань та щомісяця звітують про свою роботу на особистих сторінках у соціальних мережах.

20.12.2022 09:57


Об Авторе

Александр Чубукин