Новини, Суспільство, Фото-відео

Запорожские активисты присоединились к акции против телеканала «Интер» — ФОТО

25.03.2016 09:35

В Запорожье активисты присоединились к всеукраинской акции «Стоп Интер», которую не так давно инициировали представители Гражданского корпуса «Азов». Об этом они сообщают на своей странице в соцсети.

«На сьогоднішній день, коли тисячі українських військовослужбовців ризикуючи життям захищають територіальну цілісність України, а сотні наших волонтерів самовіддано працюють з метою забезпечення військових підрозділів необхідним майном та спорядженням, керівництво низки телеканалів проводить систематичну антиукраїнську інформаційну політику.

Керівництвом телеканалу «Інтер» було залучено до редакційної роботи особу, яка відкрито підтримувала сепаратистський рух на Сході України. Крім цього, на нашу думку в інформаційних сюжетах даного телеканалу відбувається перекручування інформації з метою дискредитації України, підрозділів що беруть участь в антитерористичній операції та осіб які відзначилися під час її проведення.

Через дані обставини ГО «Цивільний Корпус «АЗОВ» розпочато безстрокову акцію проти російської пропаганди, яка на нашу думку поширюється даним каналом», — говорится в сообщении.

Вчера, 24 марта, митинг прошел и в Запорожье. Активисты собрались у здания фармацевтической компании, которая рекламируется на телеканале, и передали дирекции письмо с просьбой отказаться от этого.

Напомним, в рамках данной акции в регионах проводят митинги у компаний, которые заказывают рекламу на телеканале «Интер».

02-PBTgd72sR5w

05-LOsmPi4n0Qg

07-am8xnmPF1uA

10-t2kC6padx20

25.03.2016 09:35


Об Авторе

Александр Чубукин