Новости, Политика

Запорожский губернатор прокомментировал инцидент с кандидатом в президенты Вилкулом

Запорожский губернатор прокомментировал инцидент с кандидатом в президенты Вилкулом

Глава Запорожской ОГА Константин Брыль отметил о недопустимости таких действий со стороны протестующих.

Как известно, в пятницу, 1 февраля, в Бердянске, протестуя против проведения встречи с Вилкулом, активисты облили Александра Вилкула зеленкой, сорвав тому встречу с избирателями.

Глава ЗОГА Констатин Брыль отреагировал на данный факт, разместил свою позицию в Фейсбук.

«Сьогодні в Бердянську поблизу будинку культури «Софіт» місцеві активісти організували акцію протесту проти приїзду Олександра Вілкула в Бердянськ.

Хочу підкреслити: особисто я проти таких дій і засуджую їх!
Так, громадськість має право на власну думку. Так, люди можуть і мають (!) висловлювати свої думки. Але варто робити це цивілізованим шляхом! Тож прошу прокуратуру області та Нацполіцію вивчити цю ситуацію з усією уважністю.

Розумію — передвиборча кампанія стартувала і не всі кандидати викликають шалене захоплення. Але такі ситуації стають просто сніговою лавиною. І повторюються в інших регіонах (зокрема, в Запорізькому після Донецького).

Люди, тримайте себе в руках! Адже досить важко переконувати делегацію з Європейського союзу в тому, що ми хочемо розвиватись, нам лише потрібно в цьому допомогти. Поки за сто з лишнім кілометрів дорослі хлопці розвивають навички з малювання», — написал Брыль.

Отметим, в сети уже высказывают мнение, что вчерашний инцидент призван был отвлечь внимание жителей Бердянска от отсутствия воды, которой нет почти у половины города вследствие аварии на канализационном коллекторе.

Читайте новости Запорожья в нашем Telegram: t.me/akzentzp
Twitter и подписывайтесь на канал в Youtube.

02.02.2019 15:10

Об Авторе

Александр Чубукин