“Зараз Запорізький напрямок ні для ЗСУ, ні для росіян не є основним”, – військовий експерт (ВІДЕО)

Війна

Військовий експерт та історик Михайло Жирохов, який спеціалізується на конфліктах на пострадянському просторі, дав оцінку воєнній ситуації на Запорізькому напрямку.

“На Запорізькому напрямку я оцінюю цю ситуацію як “оперативна пауза”. Тобто, йдуть локальні бойові дії, але йдуть в режимі “гойдалки”. Наскільки знаю, на деяких напрямках є контрнаступ наших військових і деякі населені пункти звільнені, а на деяких напрямках є наступ супротивника.

Але це дуже локально і воно не призводить до зміни лінії фронту. Зараз Запорізький напрямок ні для ЗСУ, ні для росіян не є основним. Але все може змінитися дуже-дуже швидко, тому що і росіяни, і ми шукаємо слабину в обороні і напрямків дуже багато. Фронт такий розлогий – більше двох тисяч кілометрів, тому якщо наше командування вирішить, що у супротивника на Запорізькому напрямку менше сил, засобів і є можливість піти у контрнаступ без величезних втрат, то ситуація може змінитись буквально за тиждень. Я не говорю там, за години або ні, але тиждень”, – дав свою оцінку Михайло Жирохов у програмі “Експертна думка”.