Війна, Новини, Суспільство, Фото-відео

Заслужений тренер України возить дітей з Мелітополя на змагання в РФ (ФОТО)

Заслужений тренер України возить дітей з Мелітополя на змагання в РФ (ФОТО)
18.09.2023 19:03

Посада «старшого тренера Федерації Боксу Запорізької області» у Мелітополі замість титулу заслуженого тренера України: як Юрій Литвиненко зрадив батьківщину.

Про це повідомляє «Акцент» з посиланням на «РІА М».

Юрій Олександрович Литвиненко – відомий, титулований тренер, який переїхав до Мелітополя з Дніпра та займався молодим поколінням спортсменів у мелітопольській академії боксу Турбоком. Серед підопічних він мав потужних боксерів професійного рівня. Однак українське визнання Литвиненка виявилося недостатнім.

З початком окупації Юрій Олександрович пішов на співпрацю з росіянами, виявив свою прихильність, отримав роспаспорт і був нагороджений рашитською посадою.

«Титул заслуженого тренера України зрадник проміняв аж на «старшого тренера Федерації Боксу Запорізької області» в окупаційному уряді рашистів. Більше того, Литвиненко активно возить українських дітей на спортивні змагання до РФ та проводить «ідеологічні» тренування з російської методики» — йдеться у тексті.

Влітку Литвиненко возив мелітопольських дітей на «І літні міжнародні спортивні Ігри «Діти Примор’я» у спортивній столиці Далекого Сходу – місті Владивостоці». На цих іграх тимчасово окуповані території Запорізької області представляли 6 спортсменів. Звісно, проводилося все окупаційними російськими спортивними федераціями.

На навчально-тренувальних зборах перед «Всеросійськими змаганнями з боксу класу А» Литвиненко засвітився з підопічними постраше — Діаною Старковою, яка до окупації була членом збірної України, та Петром Поповим.

За іронічним збігом обставин це той самий спортсмен-зрадник, який напередодні фотографувався з відомим бійцем ММА В’ячеславом Дациком. Кілька днів тому Дацик нібито приїжджав «на передок», і вже наступної доби загадково опинився в Мелітополі.

Підписуйтесь на Акцент в
18.09.2023 19:03


Об Авторе

Игорь Гурьев