Війна, Новини, Події, Экология

Жителі Запоріжжя можуть відстежувати рівень радіації в режимі реального часу на карті

Жителі Запоріжжя можуть відстежувати рівень радіації в режимі реального часу на карті
27.11.2023 14:32

Представники Greenpeace та ГО «SaveDnipro» в Запоріжжі встановили новітню систему моніторингу гамма-випромінення.

Про це повідомили в ЗОВА, передає Акцент.

У співпраці з ОВА фахівці з радіологічного моніторингу обрали оптимальне місце для встановлення сучасного датчика випромінення. Новий датчик від Greenpeace та SaveDnipro передає дані про рівень радіації у реальному часі на онлайн-карту SaveEcoBot, яка цілодобово доступна для всіх охочих.

Greenpeace виконує важливу для нас роботу з фіксування злочинів проти довкілля та людства. Вплив на біосферу через масштабні замінування, забруднення ґрунтів, річок, морів, атмосферного повітря, яке здійснюється в результаті військової агресії на території України, буде мати довготривалі наслідки для всього людства. Постійна комунікація, яку здійснює Greenpeace із західним світом, доносячи правду про реальну ситуацію в Україні, допоможе глобальному людству усвідомити масштаби загрози та усвідомити необхідність зупинки агресії російської федерації, — зауважив Євген Мироненко

Як підкреслив фахівець з радіації Greenpeace Ян Ванде Путте, самі датчики не можуть зупинити радіацію, але вони надаватимуть надзвичайно важливу інформацію, яка може врятувати життя у випадку можливої навмисної ядерної катастрофи.

Підписуйтесь на Акцент в
27.11.2023 14:32


Об Авторе

Ира Крамаренко