Війна, Новини, Події, Фото-відео

ЗСУ продовжують знищувати ворога на Запорізькому напрямку (ВІДЕО, КАРТА)

ЗСУ продовжують знищувати ворога на Запорізькому напрямку (ВІДЕО, КАРТА)
29.05.2024 10:45

Наразі на Запорізькому напрямку росіяни час від часу посилюють штурмові дії. За останні дні українські захисники знищили чимало техніки та особового складу ворога.

Про це повідомляє Акцент.

Так, поблизу н.п. П’ятихатки був нанесений результативний удар по розташуванню російських окупантів. Відзначилися бійці 128-ї гірсько-штурмової бригади, що вже тривалий час утримують тут рубежі оборони.

Підрозділ ударних БПЛА «Привід Хортиці» 15-ї бригади НГУ «Кара-Даг», що дії в районі Оріхова також відзначився результативними діями.

Щоденна робота над знищенням укриттів противника унеможливлює їхнє перебування на позиціях протягом тривалого часу. Завдяки роботі наших операторів дрона «ВАМПІР», противнику постійно потрібно проводити евакуацію, під час якої ми також не даємо їм спокійно діяти.
Кожен наш успіх на полі бою наближає нас до перемоги, і ми щиро вдячні вам за вашу незмінну підтримку! — повідомляють бійці

Ситація на Запорізькому напрямку

За даними Генрелаьного Штабу ЗСУ за останню добу суттєвих змін на лінії зіткнення на Запорізькому напрямку не відбулося.

А ось вчора начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня Дмитро Плетенчук повідомляв про посилення штурмів позицій Сил оборони на Оріхівському напярмку та поблизу Кринок на Херсонщині

Як раніше повідомляв Акцент, за останній тиждень відновили атаки в кількох нових точках на Оріхівському напрямку. Були зафіксовані штурми в бік Новоандріївки та Малої Токмачки.

Підписуйтесь на Акцент в
29.05.2024 10:45


Об Авторе

Александр Чубукин