Війна, Новини, Події, Фото-відео

ЗСУ знищили на Запоріжжі російського пропагандиста (ФОТО, ВІДЕО)

ЗСУ знищили на Запоріжжі російського пропагандиста (ФОТО, ВІДЕО)
23.11.2023 09:42

Російські військові журналісти, що готували пропагандитські матеріали щодо обстрілів на Запоріжжі, потрапили під удар українського дрону.

Як інформує Акцент, в Запорізькій області поблизу лінії фронту був знищений російський журналіст-пропагандист телеканалу «росія-24» Борис Максудов.

Спочатку вчора з’явилася інформація, що Максудов отримав поранення під час підготовки репортажу про ніби-то обстріли цивільних об’єктів на Запоріжжі з боку ЗСУ. За повідомленням російського міноборони, його було евакуювано, а загрози життю не було.

Проте вже пізніше з повідомлень російських джерел стало відомо, що Борис Максудов помер.

Також сьогодні з’явилося відео від росіян про те, як загинув Максудов.

БПЛА накрив групу пропагандистів в районі м. токмак вже після зйомки, скинувши на них кілька ВОГів в районі — снарядів з підствольних гранатометів. Перед цим Максудов навіть встиг записати невелике відео, де сказав, що їм сьогодні пощастило з погодою.

Все добре продивляється, прострілюється, особливо з неба. Нам пощастило, що небо затягнуте хмарами, але ніхто не гарантує. звичайно .. тут дрони літають … — наче напророчив на себе Максудов

Доречі виглядав Борис Максудов на зйомці не як журналіст, а як військовий, що видно на скріншоті відео. Відповідно був законною ціллю для ЗСУ:

журналіст «росія-24» Борис Максудов вдягнений у військову форму

Як раніше інформував Акцент, вчора окупанти намагалися відновити втрачене положення на Запоріжжі: де зафіксували 4 штурми

Підписуйтесь на Акцент в
23.11.2023 09:42


Об Авторе

Александр Чубукин