Війна, Новини, Погляд, Події

Бутусов назвав ризики обміну Богуслаєва

Бутусов назвав ризики обміну Богуслаєва
11.05.2023 14:15

Головний редактор Цензор.Нет, військовий експерт Юрій Бутусрв називає кілька ризиків при обміні екс-президента та власника ПАТ «Мотор Січ» В’ячеслава Богуслаєва. Останній вчора написав звернення голові ОП Андрію Ермаку з проханням обміняти його росіянам на українських захисників.

Як інформує Акцент, свої думки Бутусов виклав на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Власник Мотор Січі Вячеслав Богуслаєв виявився високопосадовим російським агентом. І тепер він звернувся з проханням видати його на обмін в РФ до голови офісу президента Андрія Єрмака. Ситуація дуже показова», — пише Бутусов і далі наводить ризики таких дій.

«По-перше, видача Богуслаєва може мати дуже негативні наслідки — він буде керувати перетягуванням усіх технологій та фахівців з МоторСічі. Це для початку треба  дуже серйозно зважувати за наслідками. Богуслаєв має розповісти хто його дахував у владі, як мінімум з 2014 року, як це він так підпільно працював па РФ, що це помітили тільки у 2022-му. Хто за це відповідає?, — запитує журналіст.

Крім того Бутусов дивується, чому саме голова ОП Єрмак вирішує питання обміну. Журналіст пише, що дії Єрмака, нібито, привели до зриву підготовки України до оборони у війні з Росією.

«Обмін полоненими має відбуватись під контролем спецслужб, а не проросійських діячів з офісу президента», — заключає Бутусов.

Як раніше повідомляв Акцент, Богуслаєв звернувся до голови ОП Андрія Єрмака із проханням внести його в список на обмін.

Нагадаємо, наразі В’ячеслав Богуслаєв перебуває під вартою по обвинуваченні у державній зраді, фінансуванні терористичних організаціяй т.з. «ДНР-ЛНР». Його було затримано восени минулого року у Запоріжжі.

СБУ публікувала шокуючі записи розмов Богуслаєва з російськими керманичами, де той жадав на перемогу Росії та виправдовував обстріли та інші злочини окупантів.

Підписуйтесь на Акцент в
11.05.2023 14:15


Об Авторе

Александр Чубукин