Новини, Політичні новини

Частина запорізьких «слуг» виступили проти губернатора Туринка

Частина запорізьких «слуг» виступили проти губернатора Туринка
01.02.2020 21:46

Відповідну заяву було оприлюднено на Фейсбук сторінці об’єднання народіних депутатів від партії «Слуга народу» Запорізької області.

Під зверненням з критикою на адресу голови Запорізької ОДА Віталія Туринка підписалися народні депутати Генадій Касай, Михайло Крячко, Сергій Штепа, Артем Кунаєв, Маріна Нікітіна, Роман Соха.

Наводимо текст спільної заяви:

Наша група народних депутатів – Михаил КрячкоРоман СохаСергей ШтепаМарина Никитина (Marina Nikitina)Геннадий Касай, Artem Kunaev – заявляє про те, що не погоджується з діяльністю очільника Запорізької області Віталія Туринка та його команди, вважає, що їх дії перешкоджають розвитку Запорізького регіону та абсолютно не відповідають програмі Президента, Зе!Команди і тим очікуванням, які має суспільство.

Кадрова політика Віталія Туринка говорить про те, що привид корупціонера та рейдера Костянтина Б. (а може і не привид) залишився в ОДА та продовжує роботу за його сумнівними оборудками і відкатами. Не витримується політична гігієна, призначаються нові кон’юнктурні посадовці та залишаються на своїх посадах старі:
— Іван Ф. (очевидно, мається на увазі Іван Федоров — прим. авт.), колишній депутат обласної ради від фракції БПП, людина, що займала провідну позицію у штабі Петра Порошенка, підтасовувала результати виборів та заробляла на бюджеті міста Мелітополь, тепер керує усіма сумнівними оборудками на обласному рівні;
— Зінаїда Б (очевидно, мається на увазі Зінаїда Бойко — прим. авт. ). залишається на посаді та лобіює інтереси по децентралізації представників «ОПЗЖ»;
— Андрій А. (очевидно, мається на увазі Андрій Антонов — прим. авт. ), який залишився та продовжує будувати «схеми» з перевізниками, зокрема з Ігорем І.;
— усі без виключення голови департаментів, які залишилися та продовжили реалізацію налагоджених попередниками взаємовідносин;
— голови РДА, які під час виборів підтасовували результати на користь Петра Порошенка та публічно глузували з Володимира Зеленського, його довірених осіб та представників Зе!Команди;
— керівники територіальних підрозділів ЦОВ, що вже сьогодні реалізують старі методи роботи: «10-20%».

Це далеко не повний перелік призначень Віталія Туринка, що повністю дискредитує усе, з чим ми як команда йшли на вибори. Внаслідок цього ОДА демонструє низьку якість організаційної роботи та незадовільні соціально-економічні показники області.

Досить!

Ми звертаємось до Президента України, керівництва Офісу Президента, правоохоронних органів щодо аналізу, перевірки та надання оцінки діяльності Віталія Туринка та його команди. Також ми будемо давати власну оцінку діяльності керівництва області та ініціювати перевірки усіх дій, які, на наш погляд, можуть містити ангажованість або корупційну складову.

Зазначимо, що Запорізьку область в партії «Слуга народу» також представляють народні депутати Евгеній Шевченко, Юлія Яцик та Павло Мельник. Їх підписів під заявою немає.

Читайте новости Запорожья в нашем Telegram: t.me/akzentzp , Twitter и подписывайтесь на канал в Youtube, а также наш Instagram.

01.02.2020 21:46


Об Авторе

Александр Чубукин