Війна, Новини, Україна

Через нестачу фахівців до Бердянську переселяють російських лікарів цілими сім’ями

Через нестачу фахівців до Бердянську переселяють російських лікарів цілими сім’ями
09.07.2024 13:41

У тимчасово окупованому Бердянську триває примусова русифікація. Одним з інструментів цієї політики Кремля є переселення російських фахівців, зокрема лікарів, цілими родинами.

Про це повідомила голова Бердянської МВА Вікторія Галіціна.

Зокрема в одному з пропагандистських матеріалів до російського «дня сім’ї» окупанти розповіли про подружжя лікарів Чадамба з Туви, які переїхали до Бердянська минулого року. Ерес Чадамба очолює реанімаційне відділення міської лікарні, а його дружина Анастасія працює клінічною психологинею. 

«Окупаційна влада активно піарить таких «гастролерів», представляючи їх як взірець «традиційної сім’ї» та професіоналізму. Таке «переселення народів» свідчить про дефіцит лікарів у Бердянську. Варто згадати, що фейкова головна лікарка міської лікарні Анна Белавіна також переїхала до міста за наказом рашистської влади — раніше вона працювала в окупованому Криму», — пише Вікторія Галіціна.

Вона зауважила, що пропаганда все ще намагається створити ілюзію «нормального життя» на окупованих територіях. Водночас, це є частиною ширшої стратегії — примусового «зросійщення» демографічного складу населення та витіснення української ідентичності.

Підписуйтесь на Акцент в
09.07.2024 13:41


Об Авторе

Катерина Касімова