Війна, Новини, Суспільство, Фото-відео

До Голівуду далеко: РФ викрили у фейковому захопленні американських броньовиків у Бєлгородській області (ФОТО)

До Голівуду далеко: РФ викрили у фейковому захопленні американських броньовиків  у Бєлгородській області (ФОТО)
24.05.2023 10:35

Росіяни вчора опублікували фото і заявили, що на них — техніка «РДК» та «Легіону Свобода Росії», яку було знищено в ході бойових дій у Бєлгородській області. Бійці згаданих формувань одразу заперечили втрати як у техніці, так і в особовому складі.

Російські пропагандисти публікували фото начебто вбитих повстанців і знищених «Хамерів». У мережі одразу ж помітили, що на вбитих не така форма, як була на бійцях «РДК» та «Легіону», а у соцмережах уважні спостерігачі помітили ознаки постановки і на фотографіях з технікою біля КПП «Грайворон».

Відповідний аналіз було опубліковано на сторінці Jack’s House у Twitter, передає «Акцент».

«Російський уряд опублікував цю фотографію машин білгородських повстанців після бою. Я працював водієм евакуатора. Це вистава. Ці машини не врізалися в траншею», — вказує автор перед початком розбору фотографій.

Далі цитуємо перелік аргументів автора:

1.Гравій не застряг у протекторі шини. Насправді бруду на шинах немає взагалі. Авто було завантажено у цю траншею з платформи та ретельно відрепетировано на місці. Навіть малобюджетний фільм про війну не був би таким необережним із реалізмом.

Изображение

2. Цей «Хамер» врізався передньою частиною в стіну траншеї, але перед ним не було виштовхнуто ґрунт. Який був би, навіть якби він розігнався до 10 миль на годину. Це важка машина. Він має змістити грунт під час удару. Цей автомобіль був розміщений там з бортової платформи.

Изображение

3. Як переднє колесо подолало траншею, а заднє – ні? Тим більше, що інша машина врізалася в нього носом. Мало того, він не залишив слідів шин. Насправді шина взагалі не торкалася землі. Примітно, оскільки він щойно перетнув траншею.

Изображение

4. Бачите цей переміщений ґрунт? Це від руху колеса праворуч наліво на фото. Напрямок стрілки я намалював. Це від штовхання його боком у траншею з передньої частини машини напівдіагоналі.

Изображение

«Ось як вони це зробили: вони використовували бортову вантажівку та кран. Опустив машини в потрібне положення і штовхнув їх вручну більш драматичну позу. Вони, ймовірно, захопили їх в Україні кілька місяців тому або отримали від Ірану, який захопив їх у ІДІЛ, яке захопило їх в Іраку», — завершує автор свою думку.

Нагадаємо, 22 травня у Бєлгородській області пролунали вибухи, а згодом з’явилась інформація про прихід на територію області російських добровольців. У Головному управлінні розвідки України розповіли, що на території РФ проводиться операція для «створення смуги» безпеки.

За  словами речник ГУР Андрія Юсова, операцію проводять виключно громадяни Росії. «Так, сьогодні «Русский добровольческий корпус» та «Легион Свобода России», які складаються з громадян Російської Федерації розпочали операцію по звільненню цих територій Білгородщини від так званого режиму Путіна і відсування супротивника з метою створення певної смуги безпеки для захисту українського цивільного населення», – сказав Юсов. Наразі повстанці залишили зону виконання завдання і повернулися на безпечну територію. При цьому вони з’являють, що це лише початок їхньої роботи, а секретар РНБО Олексій Данілов натякає, що надалі можливі «прориви» і у інших областях РФ.

Підписуйтесь на Акцент в
24.05.2023 10:35


Об Авторе

Игорь Гурьев