Новини, Політичні новини, Экономика

Допомога Україні від Європейського Союзу

Допомога Україні від Європейського Союзу
27.01.2023 12:12

Україна отримала €3 млрд — перший транш з €18 млрд макрофінансової допомоги від Європейського Союзу. Про це розповів голова підкомітету з питань координації програм технічної допомоги Європейського Союзу, нардеп від «Слуги Народу» Павло Мельник.

Допомога Україні у забезпеченні її фінансових потреб для протистояння російській агресії надзвичайно важлива та невідкладна.

Макрофінансова допомога від Євросоюзу також допоможе Україні забезпечити макроекономічну стабільність та відновити критично важливу інфраструктуру: енергетичну, системи водопостачання, транспортні мережі, дороги та мости; забезпечити стабільність національної валюти.

Отримати цю украй необхідну для нашої країни допомогу вдалося завдяки наполегливій роботі Президента України, Міністерства закордонних справ України та Комітету з питань інтеграції України до Європейського Союзу з нашими європейськими партнерами.

«Цього року зробимо все, щоб фінансова, військова та гуманітарна допомога від наших європейських партнерів була збільшена», — заявив голова Запорізької обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Павло Мельник.

Підписуйтесь на Акцент в
27.01.2023 12:12


Об Авторе

Александр Чубукин