Війна, Новини, Суспільство, Фото-відео

Дві жінки з Мелітополя добровільно працюють у каральному органі окупантів (ФОТО)

Дві жінки з Мелітополя добровільно працюють у каральному органі окупантів (ФОТО)
24.11.2023 11:03

Уродженки Мелітополя Марина Забурунова та Ольга Притула з початком окупації пішли на співпрацю з рашистами та влаштувалися у так звану «федеральну службу виконання покарань» (ФСВП) – каральний орган рашистів у Мелітополі.

Про це повідомляє «РІА М», передає «Акцент».

На тимчасово окупованих територіях рашисти приділяють особливу увагу каральним структурам, щоб тероризувати проукраїнських мешканців «по всіх напрямках».

Крім рашистської поліції, росгвардецьйців, ополченців та інших організацій болотного зброду влада Росії створила в Мелітополі «Федеральну службу виконання покарань» (ФСВП), працівники якої забезпечують нелюдські умови для утримання політичних ув’язнених з ВОТ Криму, півдня і сходу.

Марина Забурунова

  • ПІБ: Забурунова Марина Миколаївна
  • Дата народження: 01.10.1979
  • Адреса: Мелітополь, Запорізька область

Уродженка Мелітополя Марина Забурунова – зрадниця України, яка до початку війни жила мирним сімейним життям, але згодом повірила у «російський світ». Забурунова закінчила Таврійський національний університет, економіко-гуманітарний факультет (спеціальність «фінанси») та працювала бухгалтером на місцевому підприємстві «Моноліт-Синтез».

До 24 лютого 2022 року жінка була «за мир в Україні», патріотизм та інші державні поняття. Але з приходом окупаційної влади у лютому 2022 року на територію Запорізької області– жінка добровільно пішла служити рашистам. Наразі зрадниця обіймає посаду при «федеральній службі виконання покарань» – каральному органі рашистів у Мелітополі.

А саме псевдопатріотка отримала «нову роботу» як старший спеціаліст групи пенсійного забезпечення фінансово-економічного відділу.

На своїй псевдопосаді Забурунова веде документацію за стандартами бухгалтерського обліку Росії і здійснює різні виплати із соціальної допомоги.

Ольга Притула

  • ПІБ: Притула Ольга Андріївна
  • Дата народження: 16.12.1983
  • Адреса: Мелітополь, Запорізька область

А це — поліцейська «на службі у російських окупантів». Ольга закінчила МІЕСТ (ф) ВМУРЛ «Україна», Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій (філія) Відкритого міжнародного університету розвитку людини Україна”.

До 24 лютого 2022 року дівчина була «за закон», патріотизм та інші державні поняття. Але з початком окупації Мелітополя в лютому 2022 року Притула добровільно перейшла на бік рашистів і почала працювати в правоохоронних окупаційних структурах Росії.

Зараз любителька російського світу налагодила «співробітництво» з окупаційною адміністрацією і обіймає посаду секретаря при «федеральній службі виконання покарань» – каральному органі рашистів у Мелітополі.

Обидві зрадниці тісно співпрацюють із місцевими рашистськими бойовиками та сприяють їхній терористичній діяльності проти військовослужбовців ЗСУ.

Підписуйтесь на Акцент в
24.11.2023 11:03


Об Авторе

Игорь Гурьев