Війна, Новини, Події, Фото-відео

На Запоріжжі вчителька-зрадниця максимально відпрацьовує на окупантів: привела на урок росгвардійців (ФОТО)

На Запоріжжі вчителька-зрадниця максимально відпрацьовує на окупантів: привела на урок росгвардійців (ФОТО)
12.02.2024 18:01

Зрадниця із Мелітопольського району неодноразово брала участь у зйомках пропагандистських роликів, внаслідок чого її персоною зацікавились українські спецслужби.

Про це повідомляє «РІА М», передає «Акцент».

Йдеться про 44-річну Оксану Ландар (Фадєєву) з Костянтинівки. Свого часу вона закінчила школу з відзнакою та здобула вищу освіту в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького. Після чого влаштувалася працювати до Костянтинівської школи «Прометей» вчителем історії України.

Будучи, здавалося б, дуже освіченою людиною, Ландар не вистачило, мабуть, моральних якостей, щоби залишитися вірною своїй країні. Після окупації регіону, зрадниця продовжила працювати вже у захопленій школі, промиваючи мізки незміцнілим умам.

Ссучившаяся учительница истории Украины из Мелитопольского района пополнила базу

Оксана Ландар не тільки зомбує школярів, а й частенько виступає в ролі «голови, що говорить» у пропагандистських роликах. Так, вона засвітилася у сюжеті про ремонт школи у Костянтинівці. Тоді зрадниця розповідала на камеру про те, як вона та її колеги з держзради «хочуть досягати нових успіхів, нових перемог у всіх конкурсах», що вони «повні ентузіазму та робочого настрою». Ну, що в листочку було написано, те й сказала. У розпропаганди все працює саме так.

Також закадровий голос у відео говорив про те, що особливо Ландар «тішить те, що навчання вестиметься російською та за російськими програмами, адже вона зможе чесно і, не побоюючись репресій, розповідати про те, як з’явилася Київська Русь, як їхні діди боролися. з фашистами та що таке сучасний нацизм”.

А днями вчителька, що сучилася, потрапила в ще одне відео. Цього разу про черговий «урок мужності», який для школярів провели ряжені росгвардійці. І варто зазначити, після публікації на нашому сайті Ландар зацікавилися спецслужби. В результаті – зрадниця поповнила до бази «Миротворець».

Ссучившаяся учительница истории Украины из Мелитопольского района пополнила базу
Підписуйтесь на Акцент в
12.02.2024 18:01


Об Авторе

Игорь Гурьев