Новини, Політичні новини, Суспільство

«Наш край» презентував запорізьку регіональну команду

«Наш край» презентував запорізьку регіональну команду
21.09.2020 15:56

У самому серці міста, на Хортиці, члени молодої, але вже дуже сильної партії «НАШ КРАЙ», представили загалу кандидатів на посади депутатів та голів місцевих рад Запорізької області.

20 вересня у Запоріжжі пройшли масштабна конференція та форум, на якому і відбулось основне знайомство та презентація передвиборної програми партії.

У конференції та форумі взяли участь народний депутат та співзасновник партії «НАШ КРАЙ» Сергій Шахов, і Андрій Деркач, народний депутат і член політради «НАШОГО КРАЮ», який,  до речі, є почесним громадянином міста Енергодар з 2007-го року.

На пост мера від партії претендує жінка, Елла Слепян, колишня заступниця голови ЗОДА. Елла Валеріївна – не тільки талановита керівниця та держслужбовець, а і корінна запоріжанка, яка знає, які проблеми є у рідному місті. Вона, так само як і кожен з нас, дихає цим повітрям і щодня стикається з нагальними для жителів міста питаннями, які вона вже знає, як вирішити. Її кандидатуру однопартійці підтримали одноголосно. За словами Сергія Шахова, саме жінка може створити справжній лад та затишок у місті, та вивести його на новий рівень комфорту.

Сергій Шахов, Елла Слепян та Андрій Деркач

Сергій Шахов наголосив на тому, що у Запоріжжі обрані дуже сильні партійні лідери, які повернуть людям право на справедливе життя. Також він відзначив, що саме партію «НАШ КРАЙ» боїться нинішня влада, саме її не хочуть бачити у владі, проте люди обирають «НАШ КРАЙ» частіше, аніж будь кого. Тому програма партії орієнтована на народ, а не на власні кишені.

«Команда «Нашого краю» довела справами, а не обіцянками свій професіоналізм», — заявив Андрій Деркач. Про це свідчить те, що представників партії переобирають на головуючих посадах, а кількість каденцій на всіх членів «НАШОГО КРАЮ» у Запорізькій області не перерахувати на пальцях обох рук. За 5 років члени партії довели відданість Батьківщині.

Представники партії оголосили головні пункти своєї програми:

— Запоріжжя необхідно повернути місцянам. Адже наразі усі великі підприємства нашого промислового міста за олігархатом, корупційні схеми, знані роками, нікуди не поділись.  Тому — ніяких безглуздих лозунгів.

— «НАШ КРАЙ» — екологічний. Саме зараз запоріжці чекають змін та хочуть дихати повними грудьми. Екологія – це не просто гостре питання перед виборами. Це хвороба Запоріжжя. І ми знаємо, як її вирішити: місцева екологічна інспекція може та буде працювати та стежити за усіма показниками у повітрі – від фенолу до сірководню, а промислові підприємства будуть модернізовані.

— «НАШ КРАЙ» буде справедливим. Люди втомились рахувати кожну копійчину за відданий місту час та тяжку працю. Потрібно переходити від обіцянок до дій: об’єднувати справжніх професіоналів своєї справи, знавців питань екології, аграріїв; розвивати малий та середній бізнес; повертати людей додому з чужини. Команду хвилюють питання тарифів: вони будуть працювати над тим, щоб знизити ціни у платіжках та платити чесну вартість.

— Реформа децентралізації буде розвиватись та продовжуватись, ОТГ отримають автономні повноваження та будуть підкріплені фінансовими ресурсами. Більше 60% податків залишатимуться у громаді. Депутати місцевих рад будуть приймати участь у формуванні політики. Це зробить наш запорізький край дійсно самодостатнім.

— Аграрії отримають нові можливості. Фермерські господарства зможуть розвиватися, поповнювати бюджет. Родючі українські землі будуть під наглядом справжніх майстрів свого діла.

— Конкретика буде стилем роботи тих, хто об’єднався у партії «Наш Край». Депутати звітуватимуть про пророблену роботу, люди зможуть бачити власними очами, як змінюється рідне місто та країна. Відкрите спілкування з українцями створить відкритий діалог, що допоможе врегулювати транспортну інфраструктуру, вивести благоустрій території на новий рівень комфорту. Економічна активність та туристична привабливість міста зросте.

— Місто збереже свою диво-перлину, зелену Хортицю, як справжню колиску козацького духу. «НАШ КРАЙ» підтримає митців і допоможе культурним однодумцям у створенні нових творчих об’єднань.

— Повна середня та професійно-технічна освіта має стати безкоштовною. Ніяких прихованих платежів або фондів не буде.

— Усі релігійні конфесії отримають підтримку, адже толерантність це запорука єдності. Та пам’ятаймо, що духовність – це не лише церква. Тому «НАШ КРАЙ» сприятиме посиленню ролі родини у суспільстві, зміцненню інституту сім’ї. Разом ми відродимо нашу націю у добрі та мирі.

Отож, підсумовуючи подію, можемо без сумнівів стверджувати, що запорізькі партійці «Нашого краю» рішуче налаштовані на реалізацію глобальних реформ в регіоні і будуть представлені в радах усіх рівнів. Разом до перемоги і розвитку рідної землі!

« 1 из 5 »
Підписуйтесь на Акцент в
21.09.2020 15:56


Об Авторе

Александр Чубукин