Новини, Суспільство, Україна

Не надійшли виплати ВПО: в Уряді назвали термін вирішення проблеми

Не надійшли виплати ВПО: в Уряді назвали термін вирішення проблеми
26.05.2023 11:32

Виплати за травень ВПО мають отримати до кінця поточного тижня.

Про це у телемарафоні «Єдині новини» заявила віцепрем’єр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, передає «Акцент«.

«(Тут йдеться – ред.) за травневу заборгованість, за другий і третій виплатний період. 12-го травня був другий, а 23-го травня – третій. І щойно завершилася нарада під головуванням Прем’єр-міністра України, де було вирішено невідкладно скерувати кошти на погашення заборгованості. Отже, цього тижня, до кінця робочого тижня, люди мають отримати всі свої кошти», — заявила вона.

Верещук: До кінця тижня ВПО мають отримати виплати по заборгованостях за травень
Ірина Верещук. Фото: Укрінформ

За її словами, наразі у відповідному реєстрі як ВПО зареєстровані близько 5 мільйонів людей, а саме ці виплати отримують близько 2,5 мільйонів.

Відповідаючи на питання, урядовиця уточнила, що за зимово-весінній період в Україні було зафіксовано 300 тисяч нових ВПО.

«І на сьогодні це — 300 тисяч, які є новими ВПО, і які отримують ці виплати», — поінформувала віцепрем’єр-міністр.

Причини затримок

Головною причиною затримки є технічні проблеми. Це означає, що всі українці, які мають право на отримання виплат, на 100% їх не отримають. До того ж, у зв’язку з технічними проблемами можуть відбуватися певні затримки.

Українцям також роз’яснили, що якщо виникають затримки та виплати не надходять на рахунок більше місяця, то це через технічні проблеми, які необхідно усувати у найкоротший термін.

Якщо виплати довгий час не надходять вам на рахунок, необхідно особисто звертатися для з’ясування причин затримки.

Підписуйтесь на Акцент в
26.05.2023 11:32


Об Авторе

Игорь Гурьев