Війна, Новини, Погляд, Події

Німці росії використовують гроші уряду ФРН для пропаганди війни проти України — запорізька діаспора

Німці росії використовують гроші уряду ФРН для пропаганди війни проти України — запорізька діаспора
28.03.2024 10:45

З відповідним зверненням до канцлера Німеччини Олафа Шольца звернувся Олександр Ліндт, голова громадської організації «Товариство німців Запорізької області – Відергебурт».

Як зазначається в заяві, текстом якої володіє Акцент,  німецька мова та культура використовуються як інструмент у війні проти України. Німецькі культурні центри в росії, як фінансуються федеральним урядом Німеччини,  займаються пропагандою війни та вербуванням молодих росіян до лав російської окупаційної армії.

“Хочемо висловити свій протест проти того, щоб німецька мова та німецька культура використовувалися як інструмент у війні проти України! Проти того, щоб німецькі Культурні центри в Росії під прикриттям культурних програм займалися пропагандою і вербуванням у війні проти демократії. Зі ЗМІ відомо, що Віктор Діц — голова АНО «Німецький дім Республіки Татарстан», член Ради Федеральної національно-культурної автономії російських німців (ФНКА РН) та член президії Міжнародної Ради німецької культури (МРНК), закликає всіх молодих російських німців вступати до ПВК Вагнер і взяти активну участь у війні проти України та країн Заходу. 

Джерело:

 Німецький Дім Томська займається пропагандою війни і збором грошей на війну проти України. Керівники Німецького дому організовують благодійні концерти, кошти від яких спрямовуються російській армії для подальшого проведення військових дій в Україні. Джерело:

 Варто зазначити, що у 2022 році Федеральний Уряд Німеччини виділив на підтримку німецьких культурних центрів у Російській Федерації 9 301 000 євро. У 2023 році на підтримку було закладено суму 8 417 000 євро. З цих коштів отримують зарплату керівники «Німецьких домів» і регіональних відділень ФНКА і МСНК, які відкрито підтримують війну проти України. У Російській Федерації організації нацменшин зобов’язані підтримувати курс і злочинну пропаганду уряду. За кожною організацією стежать співробітники ФСБ і МВС. Тому глави, які навіюють пропаганду, підтримуються урядом РФ, а неугодні люди піддаються жорстоким репресіям. Заяви таких псевдо представників стають ще більш радикальними. Так голова німецької організацій окупованого Криму і кримський чиновник Юрій Гемпель закликає демонтувати договір «Про остаточне врегулювання щодо Німеччини» (Договір Два плюс Чотири). Що загрожує безпеці не тільки Німеччини, а й Європи.  Джерело: ttps://vm.ru/news/1116333-nemcy-kryma-prizvali-denonsirovat-dogovor-s-frg-ot-1990-goda , — наводить приклади  антиукарїнськорї пропаганди з боку німецьких культурних центрів Олександр Ліндт 

На думку представника німецької діаспори в Запоріжжі, уряд ФРН має вжити необхідні кроки по захисту етнічних німців як в Україні, так і росії.

“Зверніть увагу, що численні російські німці, які відмовилися підтримати злочинну війну проти мирного населення України і злочинну політику змушені піти у «внутрішню еміграцію». Вони не можуть заперечити своїм псевдо-представникам з ФНКА і МСНК, висловити свою позицію, бо відразу отримають тюремний термін. Ті ж, хто виїхав з Російської Федерації, залишилися без будь-якої підтримки з боку Німецького уряду. Ці люди змушені самотужки вирішувати свої проблеми. Приїхати до Німеччини вони не можуть не як біженці, не як пізні переселенці. Крім того, виступаючи проти війни і покинувши країну походження, вони через обмеження закону BVFG втрачають право повернутися до Німеччини як пізні переселенці в майбутньому. 

Ми представники «Відергебурт» Запорізької області, а також інші етнічні німці з України висловлюємо солідарність народу України. Публічно звернулися до німців Росії, і закликали їх відмовитися від участі у війні проти України. Ми вважаємо такий крок особливо важливим з огляду на ті умови щоденної інформаційної пропаганди, в яких перебувають німці в РФ. Ми закликаємо представників з організацій російських німців, які перебувають у Німеччині, наслідувати наш приклад! За два роки війни жодна з німецьких організацій цього не зробила. Складається враження, що чиновники та представники російських німців у Німеччині не бачать або не хочуть вирішувати реальних проблем. Можливо всі бояться загострення проблеми, хоча проблема вже стоїть між життям і смертю! Будь ласка, не потрібно створювати видимість турботи про нас, почніть вирішувати реально проблеми. Від цього залежать людські життя! Ми закликаємо політиків ФРН підтримати німців Росії, які не згодні з політикою Путіна, і відкрити для них можливість повернутися на історичну батьківщину. Якщо рамки закону для пізніх переселенців не дозволяють це зробити, то надати їм статус біженця”, — звертається до уряду Німеччини Олександр Ліндт.

Як раніше інформував Акцент, німці Запоріжжя звернулися по допомогу до Олафа Шольца (ВІДЕО)

Підписуйтесь на Акцент в


28.03.2024 10:45


Об Авторе

Александр Чубукин