Війна, Новини, Події, Фото-відео

Опубліковані перші відео ураження росіян нічними FPV-дронами на Херсонщині

Опубліковані перші відео ураження росіян нічними FPV-дронами на Херсонщині
29.11.2023 11:41

Українські захисники вслід за росіянами також почали використання FPV-дронів з вбудованими тепловізійними камерами, що дозволяють працювати по ворогу вночі.

Як інформує Акцент, перші кадри зостосування нічних дронів-камікадзе опублікував у своєму телеграм-каналі волонтер Сергій Стерненко.

Нічна робота FPV по росіянах на лівому березі Херсонщини! Уражено 2 одиниці транспорту та місце дислокації супротивника. Працює екіпаж Самосуд підрозділу БПЛА Ластівка 11 бригади НГУ. Я ж казав, що на росіян чекають сюрпризи. Далі буде. І не тільки на нічну тему, — написав у своєму телеграм-каналі волонтер.

Росіяни почали використовувати нічні FPV дрони кілька тижнів тому, що стало значною проблемою для ЗСУ. Втім варто відзначити, потужну роботу систем РЕБ України на Херсонщини. За даними засновника підрозділу «Птахи Мадяра» Роберта Бровді, їхні спецалісти, а такою бійці суміжних підроздлілів в середньому на Херсонському напрямку перехоплюють 7,6 з 10 запущених ворогом дронів-камікадзе.

Наразі відомо, що ЗСУ продовжують міцно утримувати плацдарм на Лівому березі Дніпра в н.п. Кринки Херсонської області, а також поблизу н.п. Козачі Лагері, Підстепне, Пойма. Росіяни щодня скаржаться на важкі втрати у цьому районі бойових дій.

Як раніше повідомляв Акцент, ЗСУ на Лівому березі беруть в полон морських піхотинців рф (ВІДЕО).

Підписуйтесь на Акцент в
29.11.2023 11:41


Об Авторе

Александр Чубукин