Під Токмаком згорів штаб “кадирівців”, а в Мелітополі вибухнула автівка окупантів (ВІДЕО, ФОТО)

Війна

Поблизу окупованого Токмака на Запоріжжі згорів штаб російських окупантів.

Відеозапис вибухів, що схожі на артобстріл, опублікований у соцмережах. Зазначається, що знищено місце дислокації “кадирівців”.

“Під Токмаком спалили кадирівців! Це відбулось десь вчора о 22:50-23:40. Пишуть, що уві сні згорів цілий штаб орків”, – йдеться в повідомленні.

Також 23 грудня близько 11:30 мер Мелітополя Іван Федоров повідомив в окупованому місті пролунав гучний вибух.

За даними очевидців підірвано автівку, якою користувались рашисти. Щодо пасажирів та їхнього стану інформація уточнюється!, – написав він.

Також у сомережах з’явилося фото, яке, як стверджується, з місця подіїї в Мелітополі.

Тематичне фото взято за посиланням

Підписуйтесь на Акцент в