Новини, Події, Экология

Плавили в печі акумулятори: у Запоріжжі виявили джерело чорного смогу

Плавили в печі акумулятори: у Запоріжжі виявили джерело чорного смогу
30.08.2023 10:02

У Запоріжжі виявили незаконне підприємство, яке переплавляло у печі незрозумілої конструкції акумулятори. Через це містяни страждали від смороди й чорного диму.

Про це повідомляє Акцент з посиланням на прес-службу мерії.

Незаконне паління виявили знову на вулиці Базовій, 4, де знаходиться територія ТОВ «АНКОМТЕХ». Раніше там вже не один раз виявляли забруднювачів повітря.

І знову відморожені підприємці, які цього разу перевершили самі себе та додумалися до того, щоб не надавати представникам міської екології, райадміністрації, поліції та прокуратури ні допуску на свою територію, ні інформацію про орендаря даного промислового майданчика, — йдеться в повідомленні.

Скарга на підприємство була отримана через контак-цент 15-80, куи подзвонили містяни.

Основні забруднювачі — великі промислові підприємства (97% від усіх викидів). Однак також є і незаконні підприємства, які працюють без дозволу і забруднюють повітря. Часто причиною смороду є не тільки викиди від підприємств, а й незаконні випалювання кабелів і інших матеріалів.

Саме для боротьби з подібними порушеннями й необхідні скарги громадян. Вони дозволяють відслідкувати місця-джерела викидів і знайти порушників. Припиненням їхньої діяльності займають правоохоронні органи й екологічні групи.

Підписуйтесь на Акцент в
30.08.2023 10:02


Об Авторе

Ира Крамаренко